Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi volt a (számotokra) legundo...

Mi volt a (számotokra) legundorítóbb/legutáltabb étel amit valaha megettetek? És miért etted meg?

Figyelt kérdés

nem arra gondolok h belekóstoltatok és kiköptétek hanem tényleg megettétek mert éhesek voltatok vagy bármi egyéb okból


tehát nem ilyen romlott kajára vagy mondjuk papírra gondolok hanem olyanra ami tényleg ehető :D


2021. jún. 30. 16:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
88%
Gomba. Csak azért ettem, mert kényszerítettek.
2021. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Grízes főtt karfiol. Első látogatásnál nem akartam finnyázni anyósjelöltnél.
2021. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Exem anyja amúgy is borzalmasan főzött de szilveszterkor volt sültoldalas ami amúgy jól nézett ki. Egy kis darabot elvettem, de szinte ki lehetett volna facsarni belőle az olajat meg kicsit nyers is volt még. De már ha beleettem nem akartam otthagyni. Nagyon sértődős volt és amúgy az exemen kívül mindenki kritizálta a kajáit.
2021. jún. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Disznóvágáson sült disznóvér. A házigazda nem értett hozzá,hogy kell elkészíteni és így nagyrészt nyers volt.Nem akartuk megbántani,mondtuk,hogy finom,de csurgott a vér az arcunkról.Olyanok voltunk mint a vámpírok.
2021. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Vendégségben voltunk, a kedvemért készített fokhagymamártást letuszkoltam, de úgy éreztem közben meghalok. Olyan édes volt, mintha cukorszirupot kanalaztam volna. :( Havi rendszerességgel csinálok fokhagymamártást, de világéletemben sósan és csípősen készítem, mert úgy imádom. Az édes ízt meg amúgy is leginkább csak étcsoki formájában szeretem.
2021. jún. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Tobbszor volt mar, hogy nem teljesen atfott/sult hust megettem, illendosegbol. Sajnos.
2021. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Önkiszolgáló étterembe először jártam mindenből szedtem 1 kicsit csak,hogy volt 1 hús ami egyáltalán nem ízlett de megettem mivel előtte mondta a tulaj,hogy sokszor szedj kicsit és semmi nem kerül a kukába
2021. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom által főzött spenótos tészta. Borzalmas volt, de annyira utálok kaját kidobni, hogy inkább megettem. :D
2021. jún. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
menzás "finom"főzelék. a menzásnéni kényszerített rá hogy megegyem. 9-10 éves lehettem kb
2021. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Pacal. Udvariasságból ettem, vendégségben. Nekem az állaga kellemetlen annyira, hogy hányingerem lesz tőle.
2021. jún. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!