Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emlékezetből írsz naplót az...

Emlékezetből írsz naplót az életedről?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 13. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Minek? Ki kíváncsi rá?

Inkább olvasom érdekes híres emberek naplóját, önéletrajzát.

2022. ápr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy hosszabb időszak, amikor naplót írtam, a napi eseményeimről a nap végén, majd ez abbamaradt.
2022. ápr. 14. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A első negatív, úgy látszik.
2022. ápr. 14. 08:46
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem naplót írni magunk miatt csodálatos dolog. Pár éve írtam naplót néhány részletről az életemben és pont ez a szép benne, hogy így évekkel később másképp emlékszem az akkori életemre és jó érzés feleleveníteni mégha elég gyerekes is (de ennek ellenére nincs sok motivációm hozzá). De akár emlékezetből is lehet naplót írni csak az egész más. Inkább az életünk összefoglalása, amit lehet kicsit eltorzítunk az idő múlásával vagy öntudatlanul úgy fogalmazunk hogy jobban hangzzon.
2022. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Én a nagypapámbak írtam egy időben naplót, segített amíg gyászoltam.


Érdekes, mert most mentem egy fontos eseményre és szükségét éreztem, hogy a napló is jöjjön, mert úgy éreztem, így a nagyoapám elkísér.

2022. ápr. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A naplóíras sok nehéz időszakon segített át, viszont visszaolvasni nem tudom azt a sok rosszat, ami akkor történt velem.
2022. ápr. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

Másképp nem is tudnék, csak emlékezetből :D

Most harmadszor próbálkozok naplóírással. Ha jól emlékszek. ;) Tavaly egy hónapig sikerült, az idén már megy.

Középsulis koromban két évet le tudtam írni, meg amire akkoriban a gyerekkoromból emlékeztem. Ebből sok kiesett már, úgyhogy át kell dolgoznom a régi emlékeket.

Keresek régi képeket, amik felevenítenek valamit. Sokat segítenek a digitális képek, az időbélyegekkel, stb.

2022. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Minek?Semmi értelmeMi változik attól? Semmi
2022. ápr. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

Le szoktam írni a fontosabb történéseket, de nem fogalmazok meg szépen, csak vázlatosan. Sok jó dolog történik velem, sok érdekes helyen járok és ezekre szeretnék emlékezni. Már most jólesik, amikor nehezebb napjaim vannak, visszalapozni

Ilyenkor eszembe jut, hogy azért nem is rossz az életem, sőt.

2022. máj. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!