Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Incelként belegondoltatok már...

Incelként belegondoltatok már ennek a jó oldalába?

Figyelt kérdés
Mivel a társadalom szemében mindennek a legalja vagyunk, még az erőszakos bűnözőket és a korrupt politikusokat is többre tartják nálunk, ez azt is jelenti, hogy velünk szemben nincsenek elvárások. Feljebb küzdeni nem tudjuk magunkat, mert a társadalomnak szüksége van egy olyan rétegre, akikkel szemben nem érvényesek az erkölcsök, hogy legyen kiket rúgdosni szabadon. De lejjebb sem tudunk kerülni, mert nincs hova. Tulajdonképpen szabadok vagyunk. Ha így is, úgy is szörnyetegnek vagyunk bélyegezve, bármit teszünk, akkor felesleges azon erőlködnünk, hogy javítsunk magunkon az ő szemükben, több tisztelet és megbecsülés reményében.

2022. ápr. 16. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Ok nélkül senki sincs szörnyetegnek bélyegezve, legalábbis általam tuti nem. Azt nem tudom honnan veszed kit tartanak többre vagy kevesebbre mert pl számomra max semleges valaki de kevesebbre nem fogom tartani.

Én az oldalt olvasgatva max azoktól a válaszoktól vagy kérdésektől vagyok ki amikben a nők a hibások mindenért és/vagy a jogainkat is korlátoznák, meg utaljon ki az állam nőket stb. Nem tudom mennyire komolyan ezek, merem remélni hogy csak hergelik a népet és senki nem gondolja komolyan de őszintén már semmin nem lepődök meg. De azokat nem tudom ki írja, így személyt nem tudok hozzájuk kötni. Élőben meg senki se mondta nekem, hogy Hello incel vagyok. Így nincs kit utáljak es amúgy se szokásom.

2022. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ne tekintsd önmagad egy "valamilyen társaság" tagjaként, menj és kérj segítséget pszichológustól.

Média nem foglalkozik azzal a társasággal, amely tagjának definiálod magad, sem a társadalom, úgy teszel mintha valamiféle politikai párt tagjai lennétek, vagy mintha valamilyen mozgalmárkodást folytatnátok. :)

2022. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem mire gondolsz. Olyan ez nekem, mintha arról beszélnél, hogy akik nem szeretik a kávét, azok a társadalom legaljai. Úgy tűnik, mintha egy óriási nagy hazugság terjedne a világban.
2022. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak te utálod önmagad. Sokan csak trollkodnak !
2022. ápr. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó, de én attól még bäszni akarok
2022. ápr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél érte, mozdulj ki és legyél férfi.
2022. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!