Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek milyen az egyetemi élet?

Kinek milyen az egyetemi élet?

Figyelt kérdés

Ezalatt értem, hogy összességében milyen élményekkel gazdagodtatok

Lehet szerelem, buli, barátság, munka, utazás, jó tanulmányi eredmény stb



2022. ápr. 17. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Volt pár barátom, továbbá megtapasztaltam, hogy férfiként, ha nem vagy kihaénnem nagydumás csávó, akkor a nők szemében semmi vagy. Egyébként cum laude végeztem az orvosin, csúszás nélkül, de így utólag rohadtul nem érte meg.
2022. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem volt nagy szám. Barátokat nem szereztem, emlékem se sok maradt, de legalább papírt kaptam a végén.
2022. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
94%

Nekem összességében szuper, még úgy is, hogy a választott szakom már nem tartja fent az érdeklődésem. Befejezem, mert már a finishben vagyok, de legalább jó iránymutató volt ahhoz, hogy mit szeretnék csinálni.

Barátokat is sikerült szerezni, a kolis életet is megszerettem.

Leginkább azonban a pozitív élményem ahhoz kapcsolódik, hogy elkezdtem kutatni és már a gyümölcsét is látom a munkának. Szuper csapatba kerültem, jók a célkitűzések és olyan emberek keze alatt tanulok, akiket tisztelek:)

2022. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem is hasonlóan, mint a 2.
2022. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nagyon szuper, annak ellenére, hogy covid évben kezdtem.


Szeretem a szakomat, jól is megy. Szeretem a munkámat, amit csinálok mellette.


Rengeteg elképesztő embert ismertem meg, mentorokat, barátokat, szerelmet.


Koli is király, jó szobatársak, programok stb.


Utazást nem nagyon tudok kapcsolni az egyetemhez még, csak ilyen pár napos szakmai berugós táborszerűséget meg csapatépítőt.


De alapvetően nekem ideális, próbálom kihozni a maxot minden lehetőségből, csak rengeteg van, én meg nehezen választok és mindent akarok egyszerre (párkapcsolat, szociális élet, 4.5+ kki, kiemelkedő teljesítmény munkában, demonstrátorkodás, szakkoli, edzés, hobbik) Szóval totál szét vagyok esve, de nagyon élvezem.

2022. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagom, bármennyire is igyekszem, egyszerűen nem tud szépülni, így lassan kezdhetem feladni a külföldi mesterrel kapcsolatos álmaimat.

Sok jó barátom van, mert kicsi, "kocka" szakon vagyok, és ezért ide eléggé hasonló érdeklődésű emberek jönnek. Illetve lett egy nagyszerű párom is egy rokon szakról, akinél jobbat szerintem senki nem kívánhatna magának.

Ugyan még csak alapképzésen vagyok, lehet nemsokára kapok munkát utolsó évre.

5-ös skálán 4-esre értékelném az egyetemi éveimet, de azt hozzá kell tennem, a giminek nyomába sem ér az egész. Sok oka van ennek, de a legjelentősebb a stressz. Kiégés szélén vagyok, mert szerintem túllőttem a képességeimen a pályaválasztáskor, viszont ennek ellenére is túl magasak az elvárásaim magammal szemben tanulmányi szempontból.

Buli, utazás éppen ezért csak nyáron jöhet szóba.

2022. ápr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!