Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ennyi "élete" van egy...

Tényleg ennyi "élete" van egy átlagos embernek?

Figyelt kérdés

Először is leírok pár embert, akik a környezetemben vannak, hogy hogyan töltik manapság nyáron a hétköznapjaikat.

Haverom 15 éves húga:

Felkel körülbelül reggel 10 körül, eszik, leül Tv-zni, közben Facebookozik a telefonján, naponta kiír egy idézetet, feltesz heti 2-3 képet, napközben kimegy kicsit az udvarra, akkor ott Facebookozik, bemegy, folytatja a Tv-zést. Este, ha kell, meglocsolja a virágokat, és heti 3-4x elmegy a barátnőjéhez 1-2 órára. Hát, azért szerintem ez nem sok.

Haverom anyja: Elmegy reggel melóba, hazajön, főz valamit, lefekszik a Tv elé, közben Fb, aztán este meglocsolja a virágokat, meg amit kell, és megy előröl.

Tesóm(lány,16): Felkel 13-14 órakor, leül a gépe elé, feláll 2-3 óránként enni, ad kaját a macskájának, néha feláll 5 percre simogatni, aztán megy vissza, és közben mindig megy a Tv a gépe mellett, este lefekszik, és ez megy előröl.

Egyik közeli ismerősöm, fiú 16:

Felkel 8-9 körül, megeteti a háziállatait (több van neki), leül valami animét nézni, ha nem megy le ahhoz a lányhoz akinek udvarol, akkor egész nap otthon van és azokat nézi, este megsétáltatja a kutyáját, és ugyanez előröl.

Anyám: Dolgozik 3-4-ig, aztán leül a laptopja elé, közben Tv, főz valamit, és megint Tv, vagy telefonál valakivel, heti 2-3x fut, lefekszik.

Én azt hittem, hogy én vagyok az "élettelen" (nincs rá jobb szó), aki alig csinál valamit, semmi változatosság nincs az életében. De, ha csak ezeket az emberekhez hasonlítom magam, akkor tévedtem. Én felkelek 9-10 körül, felnézek Youtube-ra, megnézem a feliratkozásaim között van-e valami izgalmas, vagy új zene, aztán lemegyek haveromhoz, ott csinálunk valami kaját, kiülünk a teraszra, bekapcsoljuk a hifit, aztán kitalálunk valamit, hogy mit csináljunk, mondjuk napozzunk kicsit, aztán egymást locsoljuk vízzel, meg dobálózunk sárral(ésszel), aztán megszáritkózunk, eszünk valamit ismét, lemegyünk egy másik haverunkhoz, ott medencézünk, ha meguntuk rakunk egy tippmixet, aztán nálunk megnézünk egy VB meccset, aztán otthon mindenki elfoglalja magát,én játszok a gépemen kicsit, közben zene, csinálok kaját, megnézek pár videót, ha meguntam lefekszek meccset nézni, közben, ha unalmas a telómon csinálok valamit. Hetente szoktunk sütögetni, főzni, vagy, ha úgy van sörözünk/borozunk, jól érezzük magunkat. Heti 3-4x elmegyünk kondiba, ha úgy tartja kedvünk lemegyünk a focipályára.

Másoknak is ilyen monoton az élete, mint az ismerőseimé, vagy csak a környezetem ilyen? Nektek milyen? Kíváncsi lennék rá.


2014. jún. 20. 16:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
3%

Igen a legtöbb embernek monoton és észre sem veszik, vagy pont jó nekik.

Én utálok egyedül lenni és unatkozni is mert olyankor a saját gondolataimtól kattanok be..mármint nem az,hogy bekattanok hanem régi dolgok jutnak eszembe, emberek akik már nincsenek velem stb és rossz kedvem lesz olyankor..:(

De hát ez egy ilyen világ végül is milyen legyen? Nem lehet mindenkinek izgalmas, vagy világlátó stb élete... az ember örül ha van munkája..ilyen ez.

Én sem vagyok megelégedve azzal ahogyan élek szeretnél "életet az évekbe" hogy mindig történjen valami jó , ne unatkozzak stb. De én megelégednék azzal,ha lenne itt pár barátom akikkel mindig lóghatnék buliznánk stb és csak úgy minden happy lenne... de ahol lakok nem sok ilyen ember van sajna..na de majd csak lesz jobb :)))))

2014. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
0%

szeretnék* :D

Azt elfelejtettem,hogy lány vagyok és 20 éves:D

2014. jún. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
82%

"egymást locsoljuk vízzel,aztán dobálózunk sárral"

Szorri,de hol laksz,Kuvuki Földön?

2014. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Ha erre a korosztályra vagy kíváncsi akkor a fiaim napját írom.

7 körül kelnek, sose voltak jó alvók. Tv bekapcsol, 9 - kor hívják a barátjukat, majd le az udvarra. Enni haza, majd vissza udvar, enni haza. Ha nincs éppen otthon a baráti kör akkor egész nap tv. De sokat vannak a levegőn.


Ja ehhez az kellett, hogy kiköttessem a netet. De legalább vannak emberi kapcsolataik, és egy csomót mozognak.


Mi már más korosztály vagyunk. Munkánk miatt nappal munka, este a napi rutin majd tv.

Hétvégente azonban sosem maradunk otthon. Vagy tópart, vagy valamilyen közös szórakozás, de a lakásból ki. Ez a cél.

2014. jún. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
72%

Zavar?

Én pl. most, hogy itt van még a június másik fele így érettségi után kihasználom ezt a pár napot munka előtt. Méghozzá úgy, hogy reggel felkelek 9kor és éjfélig fel se állok a gép elől. Egész végig játszani fogok. Ha marad időm akkor még olvasok majd.

19/L

2014. jún. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Én 18 vagyok, és az általános iskolás haverjaimmal lógok, mivel nem városi vagyok, és ahova suliba járok, városon van, de, ha ott is élnék, lehet nekem is ez lenne, az osztályommal nem olyan jó a viszonyom, de szerintem ott is fel lehet találni magam.
2014. jún. 20. 16:48
 7/33 A kérdező kommentje:

Nem zavar. Hol írtam, hogy zavar? Feltettem egy kérdést, ennyi.

Attól, hogy sárral dobáljuk egymást, és nem vagyunk olyan gyökerek, hogy csak üljünk, még nem lakunk kuvukiföldön. :)

2014. jún. 20. 16:50
 8/33 anonim ***** válasza:

19/L


Melyik játék az? :D

2014. jún. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
26%
Nekem tetszik a sárdobálós dolog.. bár én lány létemre, benne vagyok az ilyen hülyeségekben meg poénkodásokban is ugyanúgy akár egy fiú..:D
2014. jún. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
96%
Jó neked van egy olyan haverod akivel csinálhatsz ilyeneket. De sok mindenkinek pl. mint nekem nincs semmi haverja vagy olyanok akik nem érnek semmit, és nem lehet velük mit csinálni. Meg igazából akinek jó így az élete az tök mindegy mit csinál, milyen unalmas, ha így jól érzi magát... Amúgy nekem az utóbbi 2 évben még talán ennél is monotonabb sajnos.
2014. jún. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!