Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok normálisnak...

Mennyire tartjátok normálisnak, hogy egy 27 éves férfi a szüleivel él úgy, hogy van saját lakása?

Figyelt kérdés
A saját lakást még régen a szülei vették neki abban a városban, ahol ő dolgozik. De ő inkább minden nap haza megy munka után egy másik városba a szüleihez.
2015. nov. 8. 13:55
1 2 3
 1/29 szántóvető ***** válasza:
100%
nyilván nincs senkije a szülein kívül.nem akar vagy nem tud önállósodni,mindenesetre én nem ítélkezek fölötte mert úgy él ahogy akar.
2015. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
nyilván egyedül nem akar ott lenne egymagában egy lakásban. Van ilyen is. Lehet, ha lesz vlkije, amjd elmegy külön.
2015. nov. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
Nincsen vele semmi baj. Szerintem jo hogy vannak meg olyanok akiknek fontos a csalad es nem az a legfontosabb hogy menekuljenek otthonrol.
2015. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen korban még jól jön a kiszolgálás és gondolom otthon megkapja. :D Sőt feltételezem kicsit érzelmesebb és szeret otthon lenni. A lakás meg majd jól fog jönni amikor családod lesz addig pedig kis menedéknek ha kell. De ki is adhatnád... :D Én sem lennék egyedül egy lakásban, szóval semmi negatívat nem gondolok. :D 22/f Anya főztje az anya főztje. :D
2015. nov. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Én a kérdésben szereplő illető volt barátnője vagyok. Sajnos vagy nem sajnos, de én ezzel a dologgal nem tudtam azonosulni. Igaz a lakásban éltünk, de ő kötelező jelleggel minden pénteken fogta magát, és haza ment anyucihoz, vasárnap pedig vissza jött. Amikor szakítottunk, pedig rögtön még aznap haza költözött. De akkor úgy látszik, csak én várom el egy férfitól, hogy legyen önálló és független ilyen korban, pláne, ha még a körülmények is adottak hozzá. Köszi a válaszokat!
2015. nov. 8. 14:28
 6/29 anonim ***** válasza:
47%
Bizony elég furcsa! Ennyi idős korban önállósodni kellene. Persze elhiszem, hogy kényelmesebb és olcsóbb is anyuci főztjét enni, és vele mosatni a zoknikat és alsógatyákat. Neked aztán nem mehet jól a csajozás. Miért nem keresel valami hobbit, általa tudnál ismerkedni. Családot akarsz alapítani egyszer?
2015. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
83%
Látom szinte egyszerre írtunk kedves kérdező. :) Ne bánd, hogy szétmentetek.
2015. nov. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Igen, én is elhiszem, hogy kényelmesebb és egyszerűbb anyuci főztjét enni, de én nem szeretem, ha egy pasi a könnyebb utat választja az önállósodás helyett. Szerintem ez nem férfias.
2015. nov. 8. 14:35
 9/29 anonim ***** válasza:
75%
Főleg azért, mert ha egy nő menne azzal a céllal haza, hogy anya főztje mégis csak anya főztje, mindenki kiakadna.
2015. nov. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 szántóvető ***** válasza:
33%
főztél mostál takarítottál rá?
2015. nov. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!