Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen megsértődni? Azért mert...

Ezen megsértődni? Azért mert nem mentünk el nőnapon fagyizni? 27 éves nő ezen megsértődik?

Figyelt kérdés
Barátnőm megsértődött,mert nem mentünk el fagyizni.Egyszerűen olyan gyorsan elszaladt az idő,majd kérdeztem van e kedve szeretkezni,volt kedve,mire odaértünk,már nem volt neki.Jó mondom rendben,akkor menjünk el fagyizni,ez volt délután 3-kor.Neki már nincs kedve,erre bevágta a durcát,meg hogy egésznap kostolgatom,meg kötekedek.Ami nem igaz.Elmentem reggel anyukájának vittem virágot,hoztam neki is,addig főzött,mosott.Majd megjöttem,oda adtam a virágot,írtam neki egy verset is mellé.Majd ebédután azt mondja,ledől egyet és közbe olvasni van kedve,majd utána kitalálta,hogy süt egy kis süteményt.Mondom jó rendben,én addig gépezek.Aztán elment valahogy az idő,átmantam a hállóba,utánam jött,gondoltam szeretkezünk egyet,ahhoz sem volt a végén kedve.Hátat fordított nekem és bevágta a durcást,jó mondom nem gond ha nem szexelünk,de akkor menjünk fagyizni mert megigértem,ő most nem megy már sehova,ő elöbb akart stb.Már nem megy velem sehova,meg különben is hagyjam békén.Vagy 1 óráig győzködtem,hogy még csak 3 óra van,miért ne mehetnénk,és különben is ő akart süteményt sütni meg olvasni.Nem értem az egészet,férfiasan bevallom,nagyon rosszul eset az egész,hiszen semmi olyat nem mondtam neki,ami bántó lett volna.Most azóta már nem beszél velem.Most itt ülök a szobába és azon gondolkodom mi rosszat tettem.Jogosan esik rosszul,hogy így viselkedik velem?Ez felnőtt viselkedés?
2015. márc. 8. 17:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Pont ezért szarom én le magasról a nőnapot. Ugyanúgy otthon mos, főz, csak kap egy szél virágot. De szerencsés.
2015. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
63%
*szál
2015. márc. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Nem, nem felnott viselkedes, es nagy esellyel ez rosszabb is lesz. Sajat tapasztalat. Nem akarok fulbe bogarat, de azert gondold vegig, h. az agyon kivul mikor szol rolad a kapcsolat, mikor, es hogyan alkalmazkodik a te akaratodhoz. Merlegelj, es ne felj lepni, ha kell.
2015. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerűen menj el s hozz egy doboz fagyit, gyújts egy gyertyát s már meg is hatódik mert látja próbálkozol.

Mi szakítottunk mert megakart csalni s dobott mert ezt megtudva veszekedtem vele. Nem értette a szándék is ugyanúgy fáj s akkor nem az alvása fontos nekem.

2015. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
43%
Hű de boldog lennék ha te lennél a Férjem! Nem tettél semmit mivel feldurcásodott volna. Valami miatt mérges..nagyon lehet hogy valami ami múltkor történt meg. Vagy ő csak ilyen nő. Durva nő. Eléggé gyerekesen viselkedik
2015. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

Talán ha a szál virág helyett megoldod a teregetést...

Pont olyannak tűnsz, aki nem azért veszi a virágot, mert így gondolja, hanem mert szokás.

2015. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
úgy tűnik igen, megsértődik, de valószínűen amúgyis nyomasztja valami, így ez csak egy alkalom neki hogy kiadja magából a feszültséget.
2015. márc. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
58%
verset is csak azért írta mert szokás nem?
2015. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%

Én azt vettem ki az írásodból,hogy ő ebéd után akart menni.A süti sütés célzás lehetet,hogy édesre vágyik..(azt várta,hogy megkérdezd ismét,hogy mentek e fagyizni)De te leültél gépezni... Itt volt az a pont amikor megharagudott.

Fogd meg a kezét és menjetek el fagyiért,de ne könyörögj neki!!

Néhány vicc is jól jön ilyenkor :)

2015. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

ma 17:57


Nem nem azért,annak adok csak,aki közel áll hozzám és szeretem.Az a barátnőm,anyukám,testvérem és a barátnőm anyukája.Na ezeknek a nőknek,nem szokásból adom!

A verset pedig direkt a barátnőmnek írtam,pedig nem vagyok ilyen típus!Ne ítélkezzél már,úgy,hogy nem is ismersz.

2015. márc. 8. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!