Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A youtube videósok válaszolnak...

A youtube videósok válaszolnak az üzenetekre? Írtatok már valamelyiknek privát üzenetet?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:
híresebbeknél nem jellemző
2018. jan. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
xarnak rád, csak bögrék pulcsik genyók
2018. jan. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Előző jól megfogalmazta lényeget.
2018. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyszer válaszolt egy ímélemre egy 2,5 millió feliratkozós

mondjuk ő nem az a tipikus youtuber, inkább az a tanító jellegű legfőképp, de akkor is :D ez az egyetlen tapasztalatom ezzel kapcsolatban

2018. jan. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az ilyen sok tízezer meg százezres feliratkozósnál necces lenne minden levélre válaszolni. Tuti annyit kapnak, hogy már azt se tudja, hol áll a feje. Egy pár százas, ezres még válaszol (ha jó fej).
2018. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem érdekli őket az néző. Ők pénzforrásként tekintenek rájuk. Árulják a 100ft-os bögréket 3000-ért mert a kínai szar pulcsikat 7000 ft-ért stb... Mondjuk az is hülye aki megveszi ezeket.
2018. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van aki igen, van aki nem. Bàr üzenettől is függ
2018. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem onnantól kezdve hogy külön rendezvényt hoztak létre azért hogy velük pénzért lehessen találkozni nincs miről beszélni.. Undorító, túlsztárolják őket (+ők is magukat) ráadásul ritka ha tehetségből élnek meg.
2018. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem Radics Peti egyszer visszaírt és teljesen normális volt, nem volt nagyképű vagy ilyesmi, meg is lepődtem mennyire nincs elszállva magától, sőt. Jó fej volt.

Más videósok nem írtak még vissza, pedig üzentem egy párnak.

2018. jan. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!