Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem tudja elfogadni a...

Miert nem tudja elfogadni a csaladom hogy nem szeretem az embereket es nem erdekelnek?

Figyelt kérdés

Lebolondoznak, lebetegeznek amiert nem vagyok joban senkivel.

Tenyleg nagyon ritka ha valakivel joban vagyok ha valakit kedvelek de nem vagyok emiatt beteg es bolond.

Nem beszelgetek senkivel, nem foglalkozok senkivel, nem erdekelnek az emberek es kesz.

Nyilvan munkaban beszelgetek meg stb, de az teljesen mas ott muszaj.

Es Anyaek emiatt teljesen bolondnak neznek. En nem szeretem az emberi tarsasagot egy ket emberen kivul.

A legtobb ember rosszindualatu irigy es gonosz. Anyaek szerint en vagyok az, mert ilyen vagyok. Kezdek bele betegedni ebbe.


2022. ápr. 19. 17:02
 1/7 A kérdező kommentje:
22 l
2022. ápr. 19. 17:02
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Engem egy időben melegnek gondoltak mert sose volt barátnőm, közben meg csak sose jött össze, arról meg nem számoltam be nekik otthon hogy ki tetszik éppen.
2022. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem rolam is azt hiszik hogy a lanyokat szeretem mert senkit nem hoztam ide.
2022. ápr. 19. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én is utálom a legtöbb embert...nevezzenek inkább bolondnak, nem tudom miért érdemelné meg csak úgy egy idegen hogy szeressem.
2022. ápr. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4# Nem hallottál még a felebaráti szeretetről?


..... Viccelek!

2022. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
51%
Anyudék látják, amit te nem; ők nem lesznek mindig, és velük az utolsó társaságod is elmúlik egyszer. Márpedig az ember társas lény, és tetszik, vagy sem, számtalan olyan helyzet van, amikor csak a barátokra, szomszédokra, vagy ismerősökre számíthatsz. Már ha vannak...
2022. ápr. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"számtalan olyan helyzet van, amikor csak a barátokra, szomszédokra, vagy ismerősökre számíthatsz" - Hát, velem ilyen 12 éve nem történt :) Suli óta 1 barátom sincs, soha nem is hiányzott, szomszédokat kerülöm, ismerősök nincsenek (valahogy sose éreztem szükségét). A lelki dolgok nem izgatnak, ha meg odébb kell tolni egy bútrot vagy ilyesmi, hívok megfelelő embert, akinek ez a munkája.


Amikor ránézek valakire, belenézek a szemébe, és egyből látom, hogy jó, vagy rossz ember (pontosabban mondva, hogy milyen szándékú) - nagyon kevés van, akit kedvelek, megbízhatónak találok.

2022. ápr. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!