Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valaki, aki klinikai...

Van valaki, aki klinikai halál állapotából jött vissza? Esetleg leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
A kárhozatból visszatértek különösen érdekelnek! Tudom sokan mesének tartják és viccet csinálnak a témából de én hiszek benne. Ha valaki onnan jött vissza leírná a tapasztalatait?

2022. ápr. 20. 11:59
A kérdező szavazást indított:
Van pokol!
Nincs pokol!
16 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
43%
Nem mindenki lát poklot, hiszen sokan a mennybe kerülnek.
2022. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Több újraélesztésem is volt, semmi extráról nem tudok beszámolni. Eszméletvesztés után semmi sincs, nem látsz, hallassz, érzel, gondolsz semmit, olyan mint a műtéti altatás. Aki meghal annak lekapcsolták a lámpát, és kész. Nincs menny-pokol, ezeket a vallás találta ki, hogy legyen mivel ijesztgetni, vagy hitegetni, azaz irányítani a tömegeket. Az ember teremtette istent, és nem fordítva. Újászületés sincs, azt mondom szerencsére. Én nem szívesen csinálnék végig egy, vagy több nyomorúságos, szenvedéssel teli életet, bőven elég volt egy is ebből.
2022. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kései Sirató ***** válasza:
60%
#2-es, mert a feltámadás után kerülünk a Mennyországba és nem a halálunk után.
2022. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!