Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról az...

Mi a véleményed azokról az emberekről akik néha elszívnak egy vicces cigit?

Figyelt kérdés

Ha már 420😄

Jöhet hideg-meleg, csak kiváncsi vagyok milyen a megítélés itthon ezzel kapcsolatban. Ha otthon valaki elszív egy cigit, nem ártva azzal senkinek, akkor rosszabb lenne e annál hogy valaki megiszik egy sört alkalomadtán?

Persze a legjobb ha senki nem él semmivel, de most nem ezen van a hangsúly:)


2022. ápr. 20. 19:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nincs bajom ezzel a dologgal. Inkább az olyan emberekkel, akik ennek a "klikknek" a részei. Sokuknak van egyfajta sajátos viselkedése. Ez jobban zavar.

Viszont ha lenne egy normális ember, akiről ez kiderülne, nem nagyon érdekelne.

2022. ápr. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, ha valaki be tartja a szabályokat, gondolok itt a mértékleteségre akkor simán belefér havonta 2-3 cigi.

Egy ideg én is csináltam, de egy idő után ki nőtem, meg vagyok nélküle.

De ettől el tekintve én legalizálnám, az orvosi marihuánát, mert sok embernek jót tenne. Rengeteg pozitív hatása van neki, komoly eredményeket értek el különböző betegségek terén. pl... epilepszia... stb..

A marihuánával ellentétben az alkoholnak már nincsen semmilyen pozitív hatása.

2022. máj. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi rossz, ha valaki ésszel csinája!

Az arany középút!

Én magam soha nem éltem vele,nem vonzott,de aki néha "csinálja" annak egészségére! 😎

2022. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga döntése hogy b*ssza el az életét...

Engem nem zavar felőlem szívhat naponta 10-et a legdurvábból HA másnak nem árt vele! (Tudom le leszek pontozva, de ez van)

2022. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Miért rontaná el az életét valaki ha alkalomadtán füvet szív?
2022. okt. 15. 11:28
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ráfügg valaki (amire van esély) akkor eléggé tönkre tudja tenni, illetve a dohánytermékek károsítják az agyat, tüdőt...
2022. okt. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Nem feltétlen kell hozzá dohánytermék.

Nem függőségről szólt a kérdésem sem.

2022. okt. 15. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!