Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Volt pofám otthagyni a próbaed...

Volt pofám otthagyni a próbaedzèst, mik a vèlemènyek?

Figyelt kérdés
Leugrottam egy egèsz komolynak tűnő küzdősport edzèsre, majd szèpen edzès közepèn ott is hagytam őket. Volt egy gyengèbb láncszem, lászott hogy èlvezik amièrt szegènyt kicsinálhatják. Nagyon nem bírom ha visszaèlnek egy hátrányos helyzetűvel. Másik, közölte az edző, hogy tilos a folyadèkbevitel, ki kell bírni anèlkül. Ezzel ki èrt egyet? A szomjúságèrzet egyfajta vèszjelzès a szervezettől. Hadd ne ragozzam mièrt fontos inni. De az a rettenet nagykèpűsèg az edzőtől meg úgy az egèsz bandára nèzve... Ez amúgy igaz a legtöbb küzdősportot űző szemèlyekre. Odaálltam az edző elè ès mondtam neki hogy viszlátás. Hát isteni volt látni ahogy forrt a feje a mèregtől, előtte finoman megmondtam neki a vèlemènyem arról hogy aki kezdőènt fele annyi teherbírással odamegy valahova, azt ne vegyèk már egy kalap alá a többiekkel. (Ez az ivásra vonatkozott.) Segfej izompacsírták, máshoz sem èrtenek csak a gyúráshoz. Katonaságba kène az ilyeneket berakni vagy a cápák közè. Remèlem most ezt sok hülye küzdősportoló olvassa.

2020. júl. 18. 11:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Ehm leírnád milyen küzdősportról van szó? Ill a gyenge láncszem szívatásáról mesélnél részletesebben?
2020. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
51%

Téged kéne ekkora pofával, ellenben nyápicként a seregbe rakni, egy napig sem bírnád. Nem mellesleg egyszerűen pofán verne a kiképző ilyen szájalásért, aztán húzhatnál lenyomni még plusz 50 fekvőt, majd irány retyót sikálni.


Az edző meg a legkevésbé sem fog egy nagypofájú balekon kiakadni, aki elmegy. Ezernyi másik újonc fog még jönni helyetted, akik kitartóak is. Nehogy azt hidd, hogy olyan fontos ember vagy, hogy érdekelj ott valakit.

A pattogásod meg szánalmas. Van egy szabály, amit nem fognak a te királyi kedved miatt megváltoztatni. Ha nem tetszik, elmehetsz (iiiigen, el is mentél, jár a keksz). Nem mellesleg normális kondijú ember kibír egy kemény edzést is iszogatás nélkül. Előtte és utána kell alaposan hidratálni. A terembe bevitt ital meg csak kellemetlen és balesetveszélyes helyzeteket idézhetne elő, ha pl kiömlik és valaki elcsúszik rajta. A terem szabályzata is megtilthatja a folyadék bevitelét, hiába keménykedsz. Megoldás lehetett volna, ha nagy szomjúságodban szólsz és kimész a mosdóba, öltözőbe.


Most lehet megsértődni meg bunkónak tartani, személyeskedni, hogy én ugyan miért beszélek így veled, de ez után a hangnem után, amit idehánytál, inkább ne te kérj mást számon. Persze, mindenki nagyképű volt, csak te nem, aki utána itt pattog bicskanyitogatóan nagy arccal.

2020. júl. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehet, hogy azért piszkálták hogy edződjön? Persze lehet valakit úgy piszkálni hogy rájöjjön, muszáj valamit tenni, inkább rávezetésnek nevezném, meg lehet úgy hogy direkt arra mennek hogy kiszúrjanak vele.


Mi bajod a küzdősportolókkal? Elvertek, megaláztak? Látszik hogy te nem vagy az, első szabály hogy elkerülöd a felesleges konfliktust

2020. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Vagy piszkálhatják, mert megérdemli. Nagy arccal ment le pl.
2020. júl. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
63%
Na igen, az a másik fele, visszavesznek az arcából 😃
2020. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Normális helyen, vigyáznak a kezdőkre, persze akadhatnak begőzölt fejű egyének, akik azt hiszik világversenyen vannak, és nyerniük kell, de amennyiben szólnak, hogy lassítsanak, mert ez így még nem jó, ők is visszavesznek.
2020. júl. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Ne hasonlítsd össze, a kèt szituáció tök más. Persze hogy kibír egy jó kondiban lèvő szemèly egy edzèst iszogatás nèlkül, de akkor sem egèszsèges. Versenyeken is hidratálnak. Ès mivel ismeretlen szemèly, akár össze is eshet víz nèlkül, nem tudhatja az edző milyen hatással van egy kezdőre a megvonás. A balesetveszèlyest átugrom.

Amúgy sparring volt, durván fejbevertèk ès úgy tettek mintha az rendben lett volna. Ezek barmok. Nem aláztak meg, jó helyem van a saját csapatomban, egyszerűen csak jó volt nèzni ahogy lesápadt a nagy egója. Megnèznèm az ilyet mozgáskorlátozottan, rögtön átèrtèkelne pár dolgot, a legkevesebb hogy valaki otthagyta.

2020. júl. 18. 18:42
 8/25 A kérdező kommentje:
Kèrdezd meg a fsza edződ tudja-e mit jelent mèlytónusú izmokat használni felszínes helyett.
2020. júl. 18. 19:24
 9/25 A kérdező kommentje:
Igen köszi az èszrevètelt meleg fèrfi vagyok akinek mèg nem esett le.
2020. júl. 18. 19:43
 10/25 anonim ***** válasza:
37%

#9: Kit érdekel?

Amúgy meg nem tűnik fel mennyire undorító általánosítás amit csinálsz? Gondolom mindenki szr csak te nem, főleg azok akik nem hódoltak be neked..

2020. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!