Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érdekel ennyire a volt...

Miért érdekel ennyire a volt barátnője körüli dolgok?

Figyelt kérdés

Párommal már egy éve együtt vannak, ők két éve szakítottak. Párom szakított vele, folyton veszekedtek és hosszú távon nem működött volna.


Ismerem a csajt, minden nap találkozunk és elég jóba vagyunk.

Ez egy múltbéli dolog, de engem picit frusztrál. Párom anyukája nagyon szerette(jelzem engem is), de a lány szebb, mint én és közkedveltebb.

Párom nagyon szeret, érzem is és más is mondta(pl. anyuka), hogy a volt barátnőjével nem volt ilyen, mint velem…


Mégis én a volt lányt látom tökéletesnek, magamat meg kevésnek és fogalmam sincs, hogy tudjam elengedni ezt a dolgot..


2022. ápr. 22. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csináljátok hármasban.
2022. ápr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem fogod elengedni. Ezen fogsz kattogni. Esetleg nem vagy szerelmes, hogy van idod szarul erezni magad.
2022. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudok a párom nélkül élni:)
2022. ápr. 22. 14:21
 4/8 A kérdező kommentje:
Kifejthetném jobban de csak én tudom mit érzek iránta, és persze ő. Ez pont elég :)!
2022. ápr. 22. 14:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Pl. ne legyél jóban vele és ne találkozgassatok.
2022. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk oldd meg az önbizalmad, mert 2 hónap ilyen agyalás után szakítás lesz a vége.
2022. ápr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilvan vele lenne, ha akarna, de o teged lat tokeletesnek.
2022. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Legalabbis egyelore teged...

Sokaig kattogsz, el fogod cseszni.

2022. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!