Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az összes haverom körülöttem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az összes haverom körülöttem szükségesnek érzi hogy legyen egy barátnője. Én így igazából nem érzem ezt szükségszerűen. Nem nagyon érdekel. Magamba letudtam annyival hogy később érdekelni fog de kiszeretném kérni a ti véleményeteket is. (15/F)?!

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
15 évesen jól teszed.
2018. aug. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van, várom a véleményeket én is..
2018. aug. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
különbség van barátnő és státusz szimbólum között.
2018. aug. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Nincs ezzel semmi baj, nekem ugyan volt 15 évesen "pasim" (semmi komoly nem történt), de most 18 vagyok és azóta semmi, nem is érzem perpillanat szükségét. Majd jön, amikor jönnie kell:)

18/L

2018. aug. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok és én magam is így vagyok vele hogy később. Ez egy olyan dolog amit csak te érzel, mikor állsz rá készen.
2018. aug. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!