Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire nem sajnálod a pénzt?

Mire nem sajnálod a pénzt?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 22. 23:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
semmire
2022. ápr. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ételre, italra, wc-papírra

ezek alapvető szükségletek

2022. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%
Az egészségemre: magánorvos, normális minőségű ételek, sport (ízületeket védő sportfelszerelés), bőrápolási termékek.
2022. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A szeretteimre (párom, támogató rokonok és az állataim).
2022. ápr. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális ételekre, elektronikai kütyükre.
2022. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%
az egészségemre, jó minőségű élelmiszerre, szeretteimre
2022. ápr. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Könyvekre, videójátékokra.
2022. ápr. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Arra a bizonyos lányra
2022. ápr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesebb lett volna úgy feltenni a kérdést, hogy mire sajnálod, és mire nem sajnálod a pénzt.

Én pl. a túl drága dolgokra sajnálom, ha minőségbeli különbség nem igen van, sajnálom általában olyan dolgokra, ami környezetszennyező, ill. az előállítása környezetszennyezéssel vagy nagy szenvedéssel jár, és tulajdonképpen felesleges.

Pl. gyémántot tuti, hogy nem vennék, akármennyi pénzem lenne, mert tudom, hogy mennyit szenvednek érte emberek (legalábbis van ilyen is). Persze van egy szint, ahol mégis, pl. eszem húst, ha nem is sokat, van bőrszíjam, bőrcipőm.


Élményre... nos a kiba drága élményre sajnálom, amikor olcsóbban is ugyanúgy ki tudnánk kapcsolódni jól. A százhuszadik HBO-ra a netflix és az 10000 csatorna előfizetés után sajnálom, főleg egy online film fizetős megnézésére, csak hogy most lássam, ne két nap múlva.


De valami gesztust, hogy a másik fontos nekem, vagy meglepetésre, amiben nincs elvárás, arra nem sajnálom. Ill. szívességre se sajnálom, ha ezzel segítek valakin, ami neki sokkal többet jelent, mint nekem.



De volt arra is példa, hogy egy hajléktalan koldust meghívtam egy jó étterembe, ami üres volt miután megbeszéltem a pincérrel, és adtam neki egy életre szóló élményt.

2022. ápr. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ételre meg marihuánára.
2022. ápr. 23. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!