Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért regisztráltatok ide?

Hanna S kérdése:

Miért regisztráltatok ide?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 23. 16:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe jutott valami hülye kérdés (már nem tudom mi) és úgy voltam vele, miért ne, aztán persze hülye válaszok is jöttek rá, de végül is ez érthető.

Amúgy többnyire vicces kérdéseket/válaszokat olvasgatni járok még ide.

2022. ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Ahogy én is. Tehát szórakozásból.

2022. ápr. 23. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és végül sosem hívtam el..
2022. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Pedig szerintem elment volna. ;)

2022. ápr. 23. 18:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért regisztráltam anno, mert megláttam egy állatos kérdést, amire nem érkezett válasz, én viszont tudtam rá válaszolni. Ennek több mint 12 éve. Azóta is az állatok kategóriában vagyok a legjobb.
2022. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimiben nem volt túl jó matektanárom, aki pluszban szeretett a könyv nehezebb részeiből házit adni. Regisztrációm napján is így volt, és bármennyit próbálkoztam, nem tudtam megoldani, végül beírtam a Google-ba, ahol a Gyakori volt az első találat, pontosan a nekem kellő feladattal. Rámentem a kérdésre, ahol az egyedüli válasz egy linkes volt, aminek megnyitásához ugye regisztrálni kellett. Amit meg is tettem, és közben itt is ragadtam, de ennek már jó pár éve.


A link amúgy nagyon hasznos volt, teljesen érthetően magyarázta el a feladatot, ami következő nap elég jól jött :D (alig csináltak az osztálytársak házit, így büntiből dolgozatot írtunk belőle)

2022. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7

Csak jó valamire ez az oldal! ;)

2022. ápr. 24. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!