Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet ebből kiút?

Lehet ebből kiút?

Figyelt kérdés

Már régóta érzem, hogy valami nem oké, elég fiatal korom óta érzem azt, hogy nem vagyok elég jó, nem vagyok elég, felesleges vagyok. Külsőmmel sem voltam megelégedve sosem. Családomtól nem katam megfelelő támogatást és szeretetet, sosem tudtunk őszintén kommunikálni egymással. Sikerült kiszakadnom otthonról, de már akkor nagyon nem voltam jól mentálisan. Bekerültem egyetemre ez adott egy kis löketet, egy kis sikerélményt. Azóta eltelt 5 év, én még mindig nem végeztem az egyetemmel, még jobban lehúzott, anyagi problémáim miatt többször ki kellett hagynom féléveket. Mentálisan nagyon megterhelt. Nagyon teljesítményorientált vagyok, nehezen viselem, ha nem vagyok hasznos tagja egy társaságnak és néha teljesen feleslegesnek éreztem magam, úgy éreztem magam, mint egy bábu, akit ide-oda mozgatnak. Odáig jutottam, hogy nem bírtam bemenni, szorongtam állandóan. Mindig bennem vagy egyfajta nyugtalanság és ez tudom csak akkor csillapodna, ha bizonyítanék magamnak, de állandóan csalódnom kell magamban. Most megint a padlón vagyok, odáig jutottam, hogy nincs tovább, egyetemre sem járok egy ideje. Hatalmas a nyomás rajtam, úgy érzem belebetegszek és semmi kedvem élni. 10.000 forintom van. Azt érzem teljesen reménytelen a helyzetem. Munkát kellene találjak, de fizikailag is nagyon le vagyok gyengülve, a sok stressz tönkretett. Fogalmam sincs milyen munkavállaló alkamazna. Hol keressek? Hova forduljak?


Kérlek, aki negatív hozzászólást tud csak írni, az ne vegye figyelembe ezt a kérdést. Köszönöm.


23/L



2022. máj. 3. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenből van kiút!

A legfontosabb már megvan= megállapítottad a diagnózist.


Értelmes, jóra való ember vagy, tehetséges, képes vagy elvégezni az iskoládat, képes vagy dolgozni.


Most vegyél nagy levegőt, s mondd ki= csak azért is! Meg tudom csinálni! Nem vagyok kevesebb, mint más.


Van munkahely, kezdd el, akár postásként, akár újságkihordóként, akár bármiféle árurakodó, pénztárosként, mindegy, csak munka legyen. Tartást ad, hogy fenn tudod tartani magad. Onnan már minden könnyebb lesz, hogy elérd a céljaidat.

Ne panaszkodj, mert az elriasztja az embereket. Állj egyenesen, állj a talpadon!

Tudd, hogy nem vagy egyedül, van, aki kilátástalanabb helyzetekből is kilépett!

Rajta! Süt a nap! Tele vagy feladatokkal! Uccu, neki!👍👍👍🌷🌻

2022. máj. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik városban és vonzáskörzetében keresel munkát?
2022. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat én is munkát keresek. :) 25F
2022. máj. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!