Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még ebből kiút ?

Van még ebből kiút ?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy bármit teszek semmi se változik az életemben. Itt vagyok 26 évesen évek óta párkapcsolat nélkül, anyámmal lakom és elköltöznék szívesen de egyedül a 130 ezres albérletet kb feleslegesen fizetem . Ismerkedni, barátkozni szinte sose volt időm, mert vagy suli mellett dolgoztam vagy két munkahelyem volt vagy 3 műszakban dolgozok. Nem hiszem el, hogy mindenkinek van párkapcsolata sőt gyereke is családja ennyi idősen, saját lakás és társai . Én meg semmit se tudok csinálni, hogy előrébb jussak. Pedig annyira nem is keresek rosszul, de még ez sem elég ahhoz hogy egyedül boldoguljak az életben. Dobhatom ki az összes célom a kukába, mert bármennyire is igyekszem mindig valami keresztül húzza a számításaim . Őszintén el se tudom képzelni hogy valaki szeretni fog, mert igazi családom se volt soha vagyis engem nem szerettek gyerekként sem és meg se bízok senkiben. Olyan dolgokat kell csinálnom ennyi idősen amin más emberek már 8-10 éve túl vannak :( nem volt egyszerűen időm, sose volt penz semmire és most iszom meg a levét pedig nem én voltam lusta soha . Nem jutok egyszerűen előrébb semmiben egy célommal sem és ha nagy nehezen kiszenvedek valamit arra se lehetek büszke, mert egy velem egy idős körbe röhög mert már rég van jogsija, lakása autója családja gyereke, parkapcsolata , jó munkája , boldog élete , utazott vagy akármi ami nekem sose jutott korábban . Egyszerűen mintha semmire nem lenne hatásom. Sokat gobdolkozom , hogy csúnya vagyok vagy buta vagy mit rontok el mindenben ?
2021. szept. 27. 18:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyrészt nálad sokkal idősebbek között is van sok olyan, akinek se párkapcsolata, se gyereke és anyagi okokból kénytelenek még mindig a szülői házban élni. Másrészt 26 évesen még nem vagy elkésve semmivel. Harmadrészt aki kiröhög téged, mert neki jobb az anyagi helyzete és a lehetőségei, azt messzire kerüld el, mert egy érzéketlen tuskó.
2021. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy elkésve semmivel! Próbáld a dolgok jó oldalát nézni! Az a fontos, hogy ne savanyodj be és ne keserítsen el a sok rossz dolog. Kitartóan tedd a jót és dolgozz becsületesen. Hidd el, a jövendőbeli párod ezt majd értékelni fogja 😊
2021. szept. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!