Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt nagyon elrontottam és...

Ezt nagyon elrontottam és azóta is rágódok rajta?

Figyelt kérdés

Szóval egy szimpatikus idegenről van szó, akivel együtt tömegközlekedtünk. Valószínűleg a szimpátia meg volt köztünk, mert kedves, illedelmes volt és egymásra is mosolyogtunk. VISZONT (!) ezt követően a nagyjából kettő egész öt tized (a drámaiság miatt írom így) órás út alatt többet nem mertem ránézni. Szó szerint. Pedig néha éreztem, hogy nézett. Nagyon sajnálom már, tudom, hogy úgy viselkedtem, mint egy dedós.

Ugye, hogy ilyen találkozás nem lesz már több vele? :(

Vagy, ha valaki botlott bele így mégegyszer idegenbe, kérem írjon valamit!



2022. máj. 3. 21:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ez nem olyan összenézés volt, hanem OLYAN.
2022. máj. 3. 21:15
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel, nem biztos, hogy ez egy egyszeri alkalom volt csak. 2 lehetőséget látok:

A, Ha máskor is jársz azon a vonalon, nagyjából abban az időszakban, akkor figyelsz, és lépsz, nem leszel mulya;

B, Vannak olyan netes oldalak, ahol nagyjából meg lehet találni, keresni azt, akivel együtt utaztál.

2022. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#3 Az ilyen oldalaknak mi a neve? Sosem hallottam még ilyesmiről.

Köszönöm a támogató szavakat!

2022. máj. 3. 21:20
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

😂😂😂

Magamra ismertem. Mondjuk en akkor 13 voltam😬


Ha meg szeretned talalni, akkor (ha jol tudom) vannak ilyen "itt/ott lattalak" csoportok, esetleg facebookon probald meg, nincs veszitenivalod.

2022. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát, nagyjából a viselkedésem alapján 13-nak is érzem magam. Nagyon gáz, tudom.

Ez a facebook nem rossz ötlet! Köszönöm! :)

2022. máj. 3. 21:24
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Onbizalomhiany nyilvan.

De eleg "tökös", ha megprobalod megkeresni, foleg, h ilyen mely nyomot hagyott benned.

Egy Pesten lattalak csoportrol tudok, nem tudom, aktiv-e meg.

Sok szerencset😊

2022. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Hát nem tudom, nekem is van, hogy jön velem szeben valaki, megnézi a kutyáimat, rám mosolyog én meg rámosolygok, de nem azért, mert többet érzek, csak mert valahogy így viszonzom.


Én hosszabb utakon olvasok, néha felnézek, körbenézek, ilyenkor néha összeakad a tekintetem másokkal, nem azért, mert bejönnek, hanem csak mert pont arrafele néztem, sosincs ebből semmi különös.


De olyan is volt, hogy egy vonatúton csak bambultam ki a fejemből, mire egy férfi és a barátnője elkezdtek velem üvölteni torkuk szakadtából, hogy ne bámuljam a férfit és fordítsam el a fejemet, nézzek a másik irányba. Akkor eléggé meg voltam ijedve. :D

2022. máj. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem találok csoportot, ami megfelelő lenne. Ugyan Budapestre utaztunk MÁV-val, de az illető nem pesti, mert még aznap ugyanazzal a vonattal mentünk haza.

#8 Ebben is van valami, én is szoktam sok mindenkivel összenézni, de nem így, mint vele. Habár, be kell vallanom, eléggé elbizonytalanít, amit írtál. Lehet csak én képzeltem?

2022. máj. 3. 21:44
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
2022. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
veledutaztam.hu
2022. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!