Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan adhatnék értelmet az...

Hogyan adhatnék értelmet az életemnek?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom, teljesen értelmetlennek látom az életet, a sajátomat és úgy összességében is. Nincsenek öngyilkos hajlamaim, de csak azt várom, hogy egyszer vége legyen.

Mivel adhatnék bármilyen értelmet az életemnek? Szerintetek miért érdemes élni? Ti miért éltek? Akik már voltak hasonló helyzetben, nektek mi segített? Akik most is ilyen helyzetben vannak, ti hogyan vészelitek át a napjaitokat? Megváltozhat ez valaha?


2022. máj. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Én iszom
2022. máj. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Keress hobbit magadnak.
2022. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem marhára ráérsz és rohadtul nincs semmi dolgod. Nekem a munka és a kertrendezés mellett valahogy nincs időm azon gondolkozni, hogy vajon mi az értelme az életemnek. Csinálom és közben próbálom magam jól érezni. Akkor is, ha 1 éven belül 3 családtagom halt meg.


Utazz, keress magadnak hobbit, sportolj!

2022. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!