Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme így az életemnek?

Mi értelme így az életemnek?

Figyelt kérdés
Már évek óta kínlódok az életemmel, valahogy nem mozdul semerre, mintha csak forognák körbe-körbe, ugyanazokba a csapdákba beleesek többször és már nem tudok gondkolkodni a következményein, csak hagyom megtörténni. Nincs energiám semmihez, belefásultam mindenbe, legfőképp az egyetembe, megőrjít ez a rengeteg stressz és szorongás, mostanra kialakítottam magamba egy biztonsági ,,bunkert'', van, hogy naphosszig nem tanulok, vagy nem megyek be órára, mert akkor enyhül a szorongásom. Belefáradtam és nem érdekelnek a következmények, csak azt akarom, hogy hagyjanak békén és szünjek meg. Van így értelme az életemnek?

2022. ápr. 7. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Család, barátok? Ha van, érdemes.
2022. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van. Ha gondolod, szívesen beszélgetek veled, mert van tapasztalatom e téren :)
2022. ápr. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egészen konkrétan ugyanebben a helyzetben vagyok, azzal a különbséggel, hogy én még a gimiben elkezdtem úgy szorongani, hogy nem bírtam bejárni az egyetemre, és mivel szarnak is láttam inkább otthagytam. Közben lett egy borzalmas párkapcsolatom, aminek végre vége, de úgy érzem családot se akarok már. Semmihez nincs kedvem, erőm, energiám, szintén csak menekülök, és ez már több éve tart.
2022. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem majdnem ugyanúgy alakult, mint a hármasnak, csak az események sorrendje volt más. Közel járok ahhoz, hogy feladjam. Annyira nem látok már semmit semmiben.
2022. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%
Van, csak nem így. Ezért kell változtatni dolgokon.
2022. ápr. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!