Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltál ma?

Mit csináltál ma?

Figyelt kérdés
Hol voltál? Mit vettél? Mit fogsz még csinálni?
2022. máj. 9. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Elmentem edzeni és csajoztam🙂
2022. máj. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, autót szereltem, alkatrészt vettem, majd motort szereltem. Elmentem a boltba vettem 2 zsugor ásványvizet, meg a tesómat eltaxiztam és majdnem lerohadt az autó... Nem akart beindulni😤
2022. máj. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dolgoztam sajnos mocskos építő iparban, utálom már de látom a fényt az alagút végén, mert jövőre fősuli.
2022. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Haldokoltam a fejfájástól, dolgoztam, kutyát sétáltattam, boltba mentem, olvastam valami k.u.r.v.a túlírt könyvet, de az is túlzás hogy olvastam, inkább lapozgattam.
2022. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előadást tartottam délelőtt az egyik órámon, késő délután pedig zh-t írtam, a napot pedig házi készítésű pizzával zártam. Kicsit még szeretnék olvasni, de fáradt vagyok, egy kis fejfájással "feldobva", így nem tudom mi lesz belőle.
2022. máj. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!