Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is szokta úgy érezni...

Más is szokta úgy érezni időnként huszonévesen, hogy másokhoz képest "le van maradva", béna, nyomi az élet minden területén?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabad másokhoz hasonlítani mahunkat, de a környezetemben úgy érzem mindenki halad előre, munka, család stb. és én ezt magamon viszont nem érzem, csak a szégyent minden miatt.

2022. máj. 10. 08:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Kétszer meg is próbáltam a nyelvvizsgátrr. Majd később újra...
2022. júl. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nem a nyelvvizsgát kell próbálgatni, hanem nyelvet kell tanulni. Nem ugyanaz.
2022. júl. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nyelvvizsgára készülök akkor is nyelvet tanulok, de javíts ki ha tévedek.
2022. júl. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tévedsz. A nyelvtanulás tele van sikerélményekkel, a vizsgára készülés meg stresszel, tehát a vizsgára készülés fokozza azt az érzést, hogy le vagy maradva, béna vagy meg nyomi, a nyelvtanulás viszont éppen ellene dolgozik.
2022. júl. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Okoskodj még itt a végtelenségig.
2022. júl. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!