Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha egy nő, már 30 évesen...

Gáz, ha egy nő, már 30 évesen őszül? A főnököm 30 év felett van, neki is jelentkeztek ezek a tünetek, de ő nem viselt annyi terhet a munkája során, mert okosan megoldotta. Szerintetek ciki, ha ennyi évesen, öregszik az ember?

Figyelt kérdés
2022. máj. 10. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Genetika, senki nem tehet róla. Egy ffi kollégám már kamaszkorában kopaszodni kezdett. (Letolta a haját.) Van akinek amúgy jól áll az ősz haj.
2022. máj. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Anyám 18 éves kora óta őszül. :D

30 éve festi a haját.

2022. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem gáz. És nem is a munka terheitől függ.

Van olyan barátnőm, aki már huszonévesen elkezdett őszülni. Ma már totál ősz. Nekem 35 felé jelent meg pár szál. Most 40 felett se durva. De azért festetem (a saját hajszínemhez közeli színre). Nagyon sokat fiatalít a festés.

2022. máj. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki és nem jelent feltétlenül öregedést az őszülés. Attól, hogy a hajban a pigmenttermelés valamiért leáll, nem biztos, hogy öregszik a test többi része is.


Például sok embernek gyorsan romlik a foga és a látása is. Attól még nem öregek, csak gyenge a zománc, genetikailag rossz az adott szerv.

2022. máj. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érettségizni már festett hajjal mentem, annyira őszültem tinédzserként is.
2022. máj. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tartom cikinek, merő genetika az egész, nem feltétlen csak stressztől alakulhat ki. Van az a fajta őszülés, ami nekem nem tetszik személyesen, de azzal kapcs. max úgy vagyok, hogy "a helyében kiszedetném / átfesteném", ha pl. nagyon random őszül... mint pl. én. 24 évesen találtam meg a hajamban az első ősz szálat, azóta is, ha találok egyet magamon, kitépem... ha már nagyon látványos lenne, befesteném addig, amíg egységesebben nem őszül vagy mondjuk menőn, csíkokban. De még akkor sem ciki, max. nem az ízlésem.
2022. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!