Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy ha valahova nem mentem...

Hogy ha valahova nem mentem 2x a megígért helyre úgy, hogy kaptam újabb esélyt és harmadszorra meggondoltan újra jelentkeznék rá és ismét adna esélyt akkor ott tényleg kellhet az ember vagy ez ilyen sors akarta dolog?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában nagyon összezavarodott vagyok, befolyásolható lettem.

Adódott egy klassz munka lehetőség pár hónapja és első körben nagy kellemetlenséget okoztam nekik, hogy mikor már minden majdnem lerendeződött volna megijedtem a hölgy stílusától és ez tartott vissza pedig közlekedésben remek, munkahelyileg fejlődhettem volna ott és olyan helyen lett volna ahol szerettem volna lenni. Na másodszor is jelentkeztem és akkor elmagyaráztam stb de akkor nyugodtabb hangvétellel volt a hölgy így kaptam újabb esélyt de mivel az volt bennem, hogy ciki ezek után vissza könyörögni magam és hogy fognak ott bánni velem ezért sem mentem...Na az életemben párszor ért már ilyen, hogy sokadik alkalom után mégis csak volt esélyem egy adott dologra csak most eléggé szemét alaknak tartom magam de nagyon bűntudatom van azóta is, hogy úgy ott hagytam és ki se próbáltam. Ma terveztem jelentkezni megint, úgy ahogy eddig és ha max lecsesz és elhajt a francba akkor legalább enyhülne a kíváncsiságom és nem álmodoznék róla ennyit de ha ismét meglágyul és azt mondja mehetnék akkor ott ennyire kellhet az ember ha úgy megyek oda, hogy nincs semmi féle képzettségem a megadott dologhoz vagy ez ilyen sors akarta dolog, hogy nekem ott kell dolgoznom? Tudom, most mindjárt jönnek a "én biztos nem vennélek fel ezek után..ennyiszer átvágni nagy mersz kell..még van képed vissza könyörögni magad" stílusú válaszok amiket megértek hisz érzem a súlyát. De múltkor érdekes visszahívott ezek ellenére és meglepően nyugodt volt. Most tuti lecsesz de ha ismét kapnék ott újabb esélyt ezerrel pörögnék a munkahelyen. Esküszöm régen volt ilyen, hogy évek múlva vagy hónapokon belül többször ott hagytam dolgokat de mégis kaptam esélyt ott..Tudom ciki meg minden de nem hagy nyugodni a gondolat, hogy elszúrtam egy ilyen lehetőséget...Mit írnátok helyemben hogy ne sablonos jelentkező emailt írjak hanem kicsit tisztázzam magam? Most gondolhattok linknek meg munkakerülőnek de nagyon zavarodott vagyok mostanában és ilyen kényszeres negatív gondolatok söpörnek el amint valami nem úgy alakul ahogy gondoltam és ekkor úgymond sztornó az egész...Nálatok volt már ilyen eset?



2021. máj. 20. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogják azt mondani harmadjára is hogy menjél. Szerintem elegük lett már belőled. Lehet jelentkezni de meg sem fognak keresni. Ez már tényleg ciki nagyon. Keress mást ebből meg tanulj, esetleg meg pszichológus se ártana.
2021. máj. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Én még esélyt se adnék ezek után (interjúra se hívnálak be), de nem vagyunk egyformák. Ahol csak darabszámra kell meglegyen a dolgozó, ott lehet esélyed, talán. Kicsi.
2021. máj. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nehéz döntés, de vannak emberi tényezők! Nem vagyunk egyformák.

Mindenki tudja, milyen sokan szenvednek mentális betegben. Főleg most a járvány óta. Én mondanék egy szívből jövő imát!

2021. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!