Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért kell minden kérdés alá...

Miért kell minden kérdés alá odaírni, hogy "mese"?

Figyelt kérdés

(azért a Családi kapcsolatokba írom, mert itt vettem ezt észre, más kategóriában annyira nem)


Szóval, minden kérdésnél van minimum 1-2, de akár több válasz, amiben semmi segítőszándék nincsen, csak odaírják, hogy kamu, legközelebb jobb mesét találj ki, kezdődik az esti mese, menjél inkább házit írni stb. Pedig egyáltalán nem életszerűtlen dolgok vannak legtöbbször.

Pl. ha valaki jobb anyagi helyzetben van, rögtön ő a "gazdagkislány", meg hogy ilyen biztosan nincsen. Ha esetleg pasi, akkor meg szimplán hazudik.

Ha valaki azt írja, nem talált munkát hónapokig, akkor is hazudik és nem kereste eléggé.

De mindenféle témában előjön ez, hogy a kérdező biztosan csak hazudik. A jobbik eset, mikor csak a kérdés alá írják, de 1-2 felhasználó módszeresen privát üzenetekkel zaklatott engem is, borzalmas stílussal (pedig az én kérdésemben semmi extra nem volt tényleg, csak hogy rendezni szeretném a féltestvéremmel a kapcsolatomat). Hogy egy "troll" vagyok, menjek máshová hazudni, meg hogy megint jól hülyére vettem mindenkit... Ha azt írná ki ide valaki, hogy "Szeretem a szüleimet, mivel kedveskedjek nekik?", abból is az jönne ki, hogy ad1: nem is szereti őket, ad2: nincsenek is szülei.


Mire jó ez?

Miközben az élet tényleg tud furcsaságokat művelni...


2022. máj. 11. 10:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Mert nagyon sok kérdés valóban az. A gazdagkislányos kamus is itt van már évek óta, abszolút felismerhető a stílusa.

A sok kamu szar miatt, meg már sokan azonnal harapnak, ha valami gyanúsat látnak, akkor is ha az véletlen igaz. Más kategóriában is rengeteg a kamus, fizetett trollok, akik azért írják ki a kitalált kattintásvadász kérdéseket, mert a kattintás generálja a reklámbevételt az oldalnak.

Nyugodtan megnézheted a toplistában hány olyan felhasználó van akinek havi több száz vagy akár több ezer kérdése van.

2022. máj. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
68%

1) nincs odaírva MINDEN kérdés alá

2) akkor írják oda, amikor a történet tipikus "állatorvosi ló", tele sztereotípiával, kb. mint a "családi titkok" c. sorozat.


Konkrétan volt is onnan importált történet, még jól kiszínezve.


Ismered a mondást, hogy "ha valami olyan sárga, mint egy kacsa, úgy hápog mint egy kacsa, úgy totyog mint egy kacsa....."


Hidd el, hogy le lehet venni, mi a kamu. Vagy mi az, ami kifejezettten provokációs céllal íródott, direkt olyan stílusban és körülményekkel.


Élettapasztalat!!!

2022. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%

#1: ráadásul volt már nem egy ilyen kérdés, ahol a kérdező utólag bevallotta, hogy kitalált történet...


De sok troll még arra se veszi a fáradságot, hogy változtasson a stílusán, vagy az írásképén. Lsd. szóközhiányos troll, vagy a hátradőlős ékezeteket használó kamus....

2022. máj. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Vagy itt vannak az ilyen sztorik, amiket már X+1-szer kiírt a kérdező... És emlékeznek rá a gyakorizók...


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2022. máj. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy velem van a baj, de nincs szemem az ilyenekhez. Vagy túl naiv vagyok és elhiszem, hogy aki rászánja az idejét, hogy ide írjon, tényleg igazat ír le... Hiszen név nélkül teszi, hiába írja le itt, hogy van felesége és három gyereke, ha otthon meg egyedül üldögél közben.
2022. máj. 11. 10:59
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, az én kérdésem alá is írták hogy biztos kamu. Mert annyira hihetetlen gondolom 🤦‍♀️ néha azt látom hogy az itt lévő emberek egy részének fogalma sincs milyen hajmeresztő, kamunak tűnő dolgok történnek a nagyvilágban. Persze ettől függetlenül vannak kamu kérdések, de egyre többször rávágják hogy ja persze, ez nem történhet meg a valóságban.
2022. máj. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
78%

Sokszor a kérdező az esetleges kérdéséket a történettel kapcsolatban próbálja annyira túlmagyarázni, hogy már maga sem tudja nyomon követni, hogy miről beszél (egy lovas sztorinál a kérdező folyamatosan oda kanyarodott vissza, hogy a barátnője apja rohadék, mert nem vesz neki lovat, de magának vesz autót, és csak nyolc általánosa van, de nem tudta megmondani, hogy ez miért releváns).

Ráadásul idővel, ha nem tetsző válaszokat kap, támadásba megy át a kérdező, és mindenki hülye a végén, csak ő a helikopter.

2022. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
81%
#6 A sok erőltetett kamu teszi hiteltelenné az esetleges hajmeresztő, de valós eseteket is.
2022. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3%
amikor az élet nélküli laposföldhívő gyk-sok mindent jobban tudnak, még nálad is, kérdező.
2022. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
A segítő szándékú emberekből bohócot csinál. Írsz valakinek egy választ, rászánod az idődet, hogy ő előrrébb jusson, miközben nincs valós probléma, a kérdező röhög a markába. Ha h.ülyegyerek szórakozik az is gáz, és ha az oldal üzemeltetője pusztán pénzért vezeti meg az embereket az is gáz. Kihasználás. Megalázó ez és a gátlástalanság miatt undort kelt.
2022. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!