Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nézett, rá néztem és nem...

Nézett, rá néztem és nem kapta el a tekintetét. Valóban ezt jelentené?

Figyelt kérdés

A szitu annyira nem lényeges a sztori szempontjából. Szóval a fent említett módon összeakadt egy sráccal a tekintetünk, de legnagyobb megdöbbenésemre meg se rezzent, el se nézett, semmi, pedig azelőtt többször éreztem, hogy engem néz. Az olvasatomban ez azt jelenti, hogy csak úgy nézett ki a fejéből, aztán annyi, de annyira közel voltunk egymáshoz, hogy tisztán láttam, hogy a szemembe nézett.

Így hát elkezdtem kicsit olvasgatni az angol neten és több oldalon is azt írták, hogy így próbálja meg valaki felhívni magára a figyelmet, tetszik neki az illető azért nézi és nem kapja el a tekintetét, magabiztos stb. Ez valóban így lenne?

Ez a srác mondom, nézett, aztán rá néztem és egymás szemébe néztünk. Én aztán elnéztem, de rajta semmi mosoly, semmi meglepettség nem látszott. Zavarba se jött, semmi. Nem tudom meddig nézett volna, ha én nem nézek el. Te mire vélted volna?

Számomra csak azért furcsa, mert általában a többség mindig azonnal elnéz, de ilyet még nem pipáltam.



2022. máj. 13. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Aha már az esküvőt tervezi...
2022. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Rossz kategória. Tini párkapcsolatok vagy mi, oda kellett volna kiírni
2022. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Én akkor szoktam ilyet csinálni, mikor elbambulok. Ha jelet akart volna küldeni, rád mosolygott volna mikor ránéztél. Szerintem.
2022. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az elején mosolygott, mert kicsit bénázott, akkor egymásra mosolyogtunk. Utána már csak nézett.
2022. máj. 13. 17:24
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Ha rezzesnestelen arccal nézte végig, hogy rá nézel aztán el, az nem túl biztató.
2022. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha fáradt vagyok, vagy mondjuk egy hétig otthonról dolgoztam és nem sok emberrel találkoztam közben, akkor nem jön ösztönösen a mosoly (kicsit vissza kell zökkenni a szociális életbe). Viszont ha eljutok ilyen helyzetben a leszólításig, akkor már fülig ér a szám:D

A magabiztosság és hogy tetszik a másik, az stimmel.

Amúgy kb 1 órája történt velem egy ilyesmi, úgyhogy lehet pont velem szemeztél:P

2022. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6 Ez reggel történt. :)

Egyébként még annyit hozzátennék, hogy elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren, de azt hiszem, hogy éreztem valamit és azt hittem, kölcsönös lehet a másik részéről is. Többek között ezért sem értem az ilyen jó indulatú válaszokat, hogy már az esküvőre készül.

Örülök, hogy neked van ilyen csoda genetikád, hogy még egy repcsiből is megnéznek, ahogy a járdán sétálsz, de sajnos nekem az is nagy dolog, ha valaki rezzenéstelenül hajlandó rám nézni.

2022. máj. 13. 18:05
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

megnézte a szép arcod, azt ennyi.

ha neked tetszik, lépj felé

2022. máj. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Még egy nézést javasolok, és ha ez is hasonló, akkor nyugodtan szólítsd meg.

Előtte mosolyoghatsz is.

2022. máj. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem jelenti a biztos tetszést. Velem hónapokig csinálta ezt egy srác, mosolygott is, még a kezemhez is hozzáért 'véletlenül', odajött beszélgetni, aztán mikor óvatosan felvetettem, hogy esetleg ihatnánk egy kávét, 2 napig elkerült, utána meg a közelbe jött, de nem szólt hozzám. Szóval, van olyan pasi, akinek csak 1) a tudat kell, hogy igen, megdughatná azt a csajt 2) elmebeteg. Nem mindenkin látszik rögtön. 3) annyira fél, hogy megharapja a nő vaginája (vagy kicsi a farka, esetleg szűz 30 évesen), hogy az ilyen jellegű frusztrációi miatt beszórakozik, aztán elmenekül. Nálam valószínűleg mindhárom igaz a srác rá. Csak azért írom, hogy könnyű tévedni. Én rengeteg könyvet kiolvastam, előadást tanulmányoztam a testbeszédről - sok dolog igaz lehet, viszont a sérült emberek, a szociopata, nárci, de még egy autista is máshogy fog reagálni és nincs az arcukon, hogy 'te figyelj, más az agyam ám'. Én azóta csak olyannal kezdek, aki kimondja egyértelműen, hogy mit akar. Az ilyen nézegetésnél, hülyítésnél még a kő kóla is jobb, őszintébb.
2022. máj. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!