Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek elítélendő ha...

Szerintetek elítélendő ha lesz sugar daddym fiúként?

Figyelt kérdés
Szükségem van pénzre, elég fiatal vagyok dolgozni meg nehezebb lenne. Találtam egy 40+os pasit aki kultúrált meg kedvesnek tűnik, annyi lenne hogy minden nap szexelnénk. Én magam nem vagyok meleg, de talán van egy kis bi hajlamom, azt legalább most kiélhetem.

2022. máj. 14. 16:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha neked belefér hogy prosti legyél.. csak ne csodálkozz ha elítélnek maitta.
2022. máj. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Himringyó akarsz lenni? Hat rád az LMBTQ propaganda?
2022. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ez elég undi. Egy életen át bánnád és szégyellnéd, még akkor is, ha soha sem derül ki. De szerintem ilyen dolgot nem lehet egy életen át titokban tartani.

Amúgy meg ne legyél már lusta dolgozni, ember!

2022. máj. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szerintem nem
2022. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Elég fiatal? Mennyire? 14? Kevesebb..?

Mégis mennyi az a pénzt amennyiért eladod a tested? Mennyi ideig tervezed csinálni? És mégis mire van szükséged? A családod adósságban van és nincs pénz semmire, vagy az új Iphone 14-re kell pénz?

2022. máj. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!