Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekkorotokban veletek is...

Gyerekkorotokban veletek is voltak néha indokolatlanul bunkók/gonoszak idegenek?

Figyelt kérdés
Egyszer még általános suliban volt valami iskolai programunk a városi könyvtárban. Körben ültünk és sorban mindenkinek el kellett mondania a könyvtáros nőnek, hogy mi a kedvenc könyve. Én voltam az első a sorban és annyira hirtelen jött a kérdés, hogy nem tudtam azonnal rávágni a választ. Rengeteget olvastam gyerekkoromban, nehéz volt hirtelen kiválasztani egy könyvet a sok közül, amiket szerettem. Erre a könyvtáros nő gúnyosan beszólt, hogy "látom, te nem nagyon fogtál még könyvet a kezedben".
2022. máj. 15. 16:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Egy másik eset, amikor olyan 13-14 évesen a tesómmal sétáltunk egy erdős részen és odaszaladt hozzánk egy kutya. Láthatóan barátságos volt odajött hozzánk, megszaglászott, ugrált ránk, játszani akart. A gazdáját nem láttuk sehol, azt hittük, hogy egy közeli háztól szökött el. Megsimogattam a fejét, már mentünk volna tovább, erre előbukkant a bokrok közül egy fiatal (25 körüli) srác és elkezdett qrvaanyázni, amiért hozzáértem a kutyájához.
2022. máj. 15. 16:55
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Sok ilyen volt. De most néha én is ilyen vagyok. Pl volt hogy egy parkolóban odajött hozzám egy 10 éves lány, hogy segítsek neki kinyitni a kóláját. Otthagytam szó nélkül, mert nem akartam hogy pedofilnak nézzenek. De volt az ellentétje is. Volt hogy a munkahelyemre odajött egy eltévedt 10-12 éves forma lány. Mivel tudtam hogy kikkel van, ezért autóval elvittem a buszuk megállóhelyére hogy ott várja meg a többieket.


Szóval nem tudhatjuk hogy valaki miért olyan amilyen, de biztos meg van rá az oka. És azért mert goromba, még nem biztos hogy rossz ember.

2022. máj. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 tessék?
2022. máj. 15. 17:22
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Volt, persze. Egyébként sajnos én azt tapasztaltam, hogy az idősebb tanárok, könyvtárosok sok esetben Karenek a mémből.


Sokszor nagyon igazságtalanul meg tudnak bántani. Engem pl. 11-12 évesen nagyon érdekelt a honlapszerkesztés, alapszinten a HTML-t is megtanultam netről, infóórán persze azt kellett hallgatnom, hogy "ti úgyis csak játszotok a számítógépen".

2022. máj. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Engem is érdekelt volna az informatika általánosban. Helyette éveken át azt hallgattuk a tanárnőtől, hogy milyen lecsúszott, alja életünk lesz és micsoda horror vár ránk felnőttként, ha regisztrálunk facebookra.
2022. máj. 15. 17:34
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

2:

Nem bontod ki az üdítőjét (2 másodperc), nehogy pedónak nézzenek, de egy 10 éves kislányt beültetsz az autódba és valahová elviszed, mert az már rendben van.


Neked sem a lábaddal van baj.

2022. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Otthagytam szó nélkül, mert nem akartam hogy pedofilnak nézzenek.


Ezert nem segitettel kinyitni a kolat???🤦🏼‍♀️

Van baj

2022. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Taxis es családos magántanár is akart volna molesztálni (15 voltam)


Anyám önző irígy egoistának titulált mert rosszul esett, hogy mindig csak tesommal(kisebb)foglalkoznak, a szeretet törődés helyett ezeket a minősítéseket kaptam, saccra felnőve(mikor már tudtam irni olvasni, és tudtam, hogy van szótár) néztem meg az értelmező szótárban hogy mit jelent, kis gyerekként(kb 5-6 évesen)nem értettem, hogy miket kiabál rám anyám artikuláltan idegből. Aztan megértettem és sokkolt es szerintem traumatizált is, de hosszu levezetnem hogyan.


Egyszer oviban ebédnél kikuldott az ovonő büntetésbol es a folyoson kellett lennem, és nem tudtam miert. Aztan jött egy dadus vag, takarito(?), kerdezte hogyhogy en kint. Mondtam kikuldtek a miértjét nem tudom. Azt mondta megkérdezi. Mikor visszajott, nem mondta nekem el. Én meg nem mertem rakerdezni sem. Azota sem tudom.

2022. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
6# es kirakta egy buszmegálloban ahova vagy jottek érte vagy nem..
2022. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Látod kérdező, itt is mindenki azonnal nekimegy a #2-es válaszolónak, pedig semmi rosszat nem írt, azt a "tessék?"-et meg végképp nem értem tőled sem, hogy mi a frászt nem értesz a válaszon, amit írt. De mint látod, itt is van néhány indokolatlan ősparaszt a Gy.k.-n. Biztosan nagyon büszkék magukra...
2022. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!