Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen tévhitetek volt gyerekk...

Milyen tévhitetek volt gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés

Kettőre emlékszem, egyik jobb, mint a másik :D


1. Nagyon fiatalon, 4-5 évesen el nem tudtam képzelni, hogy ne létezett volna tévé mindig. Tesóm 10-11 éves lehetett, és kiröhögött, mondván, hogy a tévé még csak 40-50 éves - nem akartam neki elhinni, azt hittem, olyan természetes, mint a fák. De lehet, hogy inkább azt nem hittem el, hogy az emberek tudtak tévé nélkül élni.

2. Eszembe se jutott, hogy a sivatag a Földön van - úgy képzeltem, hogy az űrben van, és aki oda akar menni, űrhajóval megy. Érdekes módon ez a kép most is úgy van bennem, hogy a Föld gömbjéhez hasonlóan terül el a sivatag egy vékony sávban, kb. lapos sivatagként látszódhat a Földről vagy ilyesmi. Ez nagyon vicces, ezen nagyon röhögök, hogy honnan jött.


De jöhet bármi, pl. csak mástól hallottad vagy saját gyereked képzelt valamit egyedien.


2021. márc. 2. 19:03
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
49%
Kb. 4 éves koromig hittem a Mikulás és Isten létezésében. Visszagondolva elég vicces.
2021. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Azt hittem, hogy régen az emberek mindent fekete-fehérben láttak, és, hogy a fekete-fehér filmek azért voltak fekete-fehérek, mert akkor még mindent olyanba láttak az emberek.

2. Azt hittem, hogy a szex az annyi, hogy 2 ember fehérneműben csókolózik, és ebből lesz a gyerek. :D

2021. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

2

Érdekes infó: azok, akik szürkeárnyalatos televízión nőttek fel, nagyrészt fekete-fehérben is álmodnak. :)

2021. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
3-igen erről már én is hallottam.
2021. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
89%
Hogy a szelet a fak fujjak. Nagyon kicsi voltam.
2021. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem fogok soha megöregedni

2. Úgy gondoltam, hogy a gyerek az csak úgy “random jön”, a legelső általában 1 évvel a házasság után.

3. Előzőből már sejthető, hogy akkor úgy gondoltam, hogy a szex az csak az aberáltak játéka, normális ember nem csinálja.

2021. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%
Van kókubácsi, a halottak éjszaka élnek, így eset, ha kimegy a temetőbe valaki hozzátartozó hozzájuk, akkor (pl:) beszélgethetnek velük, megetethetik őket...
2021. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

- Azt hittem, hogy a szél egyenlő a fákkal, mert amikor fújt a szél, mozogtak a fák

- Azt hittem, hogy a buszvezető tulajdona a busz

- Azt hittem, hogy a disznóban rúdban áll a szalámi

- Azt hittem, hogy a víztorony csurig van vízzel

- Azt hittem, hogy a meccset a bíró közvetíti

- Azt hittem, a gyerek csak úgy magától születik

- Azt hittem, Amerikában örökké élnek az emberek

- Azt hittem, a tűzcsapok arra való, hogy a kutyák lepisiljék

- Azt hittem, a kosárlabdában a háló zárt és nem esik ki belőle a labda

- Azt hittem, az operatőrnek, vagy az operáló orvosnak valami köze van az operához

- A hasonló szót mindig hasollónak értettem

- Azt hittem, Jozef Matula a fiatal Matula bácsi (a Tüskevárból)

Hű, még ezen kívül is rengeteg van, most ennyi jutott eszembe. :)

2021. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy csontváz kopog az ablakban. Valószínűleg alvásparalízisem lehetett. :)


Sokféle horrorfilm volt már régebben is - anno 70-es évek vége, 80-as évek eleje.

2021. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
59%
Az para, hogy nekem nem voltak ilyesmi tévhiteim?
2021. márc. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!