Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon ennyire idegesítő...

Vajon ennyire idegesítő lennék a számára, vagy miért mondhatta ezt?

Figyelt kérdés
Kérdeztem a páromat többször is egy dologról, mert nem éreztem, hogy őszintén válaszolna a kérdéseimre, hanem inkább terel. Erre azt mondta, ha nem hagyom abba a kérdezgetést, akkor ad egy pofont. Nem történt semmi, de azt mondta viccelt, és közben ezt mosolyogva mondta.
2022. máj. 15. 22:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoktak ilyet mondani viccből, nekem azt mondták egyszer, hogy elfenekelnek, azt se azért mert perverz disznók vagy pszichopata állatok lettek volna, hanem csak mert túlreagáltam valamit.
2022. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ezt neked kellene eldönteni, mondhatta e viccből.

Egyébként a kérdésedből úgy tűnik, hogy a téma inkább komoly, nem valami idegesítő marhaság.

Az ilyesmit elviccelni ugyanolyan probléma, mint az agresszív viselkedés, csak épp másképp sz@r a helyzet.

Nem annyira veszi komolyan a kapcsolatot.

Az, hogy általában vagy csak veled, nem derül ki a leírásból.

2022. máj. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%
Pszichopata.Ez nem ferfihoz melto viselkedes,agresszio ahogyan elozo irta.Msnekulj!
2022. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!