Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám lerázni ezt a...

Hogyan tudnám lerázni ezt a nyomi osztálytársamat?

Figyelt kérdés

Van egy srác osztálytársam,aki nagyon idegesítő. Senki nem szereti,alapból olyan nyomi megjelenése van és egyszerűen hihetetlenül viselkedik.

Egyszer kedves voltam vele és azóta követ mint egy nyomkövető. Mindenhova jön utánam,levakarhatatlan.

Mit tegyek? Nem akarok bunkó sem lenni mert szerencsétlent nagyon sokan csúfolják.

Plusz egyik szemét osztálytársam elterjesztette,hogy biztos kavarunk ,azért mert 1x kedves voltam vele és azóta a nyomomban van. Van barátom és egyébként is hogy lehet ilyet mondani...

Hogyan tudnám lerázni a srácot anélkül,hogy bunkó lennék? Próbáltam a barátaimmal lenni mindig ,már menekülök előle de amint meglát a nyomomba ered és mellém akar ülni,magyaráz mindenfélét,stb.

17L



2022. febr. 24. 22:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Miért közösítitek ki ezt az osztálytársad?Pont azért követ, mert senki nem áll vele szóba.Téged nyitottnak lát, azért csimpaszkodik beléd.Neki is lenne igénye a szociális kapcsolatokra.

Tudom, elismerem, nem jó így a helyzet.Inkább meg kéne próbálni valahogy bevonni az osztály életébe, ha lehet.Gondolhatod milyen rossz lehet neki egyedül.Attól mert nem menő, még nem kell kiközösíteni.Ha nem bánt másokat, inkább próbáljátok meg elfogadni.

2022. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Beszélj az osztályfőnökkel a helyzetről. Valószínűleg nem fog csinálni semmit, úgyhogy készülj az igazgatóval is társalogni.


Érdemes lenne felhozni azt is, hogy a srác ki van közösítve és csúfolják, segítsenek neki beilleszkedni. Próbálkozzanak, találjanak ki megoldásokat arra, hogy enyhüljön a helyzet.

2022. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Mást nem tudok elmondani mert az 1. és a 2. már elmondtak mindent, de amúgy fogalmazhattál volna egy kicsit kedvesebben is.
2022. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

"Érdemes lenne felhozni azt is, hogy a srác ki van közösítve és csúfolják, segítsenek neki beilleszkedni. Próbálkozzanak, találjanak ki megoldásokat arra, hogy enyhüljön a helyzet."


Az igazgatónak nulla ráhatása van. A tinik egy elég öntörvényű közeg, aminek egyedül a nagy seggű, vékony derekú, szép arcú lányok meg a helyes pasik a királynői és királyai. Bármit próbálna erőltetni egy kívülálló, az majdnem biztos, hogy nem-tetszést váltana ki, valszeg még inkább pokol lenne onnantól a srác élete.


Egyébként, kérdező, teljesen ki akarod dobni az életedből, vagy csak csökkenteni akarod az interakciók számát?

2022. febr. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%
Hàt, a leírásod alapján nem ez a szegény srác a nyomi, hanem te. :)
2022. febr. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom,de borzasztóan idegesít,hogy konkrétan mindenhova követ...

Pl mentünk a lányokkal a büfébe,utána a női mosdóba akartunk menni (őt nem hívtuk nyilván,hiszen a Lányokkal,baratnőimmel mentünk) meglátta hogy indulunk és futott utánam!! Komolyan már félek tőle! Menekülök.

Nehogymár még én legyek a szemét:/ ne mondjátok hogy ez normális.

Valószínű a többiek is ezért nem állnak vele szóba mert egy matrica! Megfulladok tőle,nem hagy élni.

2022. febr. 24. 23:34
 7/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem válaszoltál a kérdésemre, kérdező :( (#4)
2022. febr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Engem is kiközösítettek, csúfoltak anno, szóval átérzem a helyzetét, de szerintem a kérdezőt is meg lehet érteni. Ha nem szimpatikus neki a szóban forgó gyerek, kár erőltetni, hogy legyenek jóba és biztos idegesítő lehet, ha tényleg mindenhova követi őt a srác.
2022. febr. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is be mennék veletek a wc-re
2022. febr. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
És azt mondtad már neki, hogy ne zavarjon?
2022. febr. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!