Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Itt a nyár és nagyon érdekelne...

Itt a nyár és nagyon érdekelne egy dolog a strandokkal kapcsolatban. Remélem őszinte válaszokat kapok! Te szoktál?

Figyelt kérdés
Bele pisilsz a vízbe?

2022. máj. 16. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
71 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy belepisilek!
2022. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
nem, mivel nem szoktam strandra járni
2022. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
27%
Nem megyek bele a vízbe. Félek a siklóktól. :(
2022. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Amíg jártam,nem pisiltem bele.

Mióta tudom,mennyien igen,ill.láttam.sz.art,köpetet és egyebet,valaki meg dug is abban a mocsokban,azóta nem járok strandra.

2022. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Igen,mindig!
2022. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Miért lettem a nullára pontozva? A kérdés az hogy belepisilek a vízbe vagy nem. Én leírtam, hogy nem, mert be se megyek a vízbe, mert félek a siklóktól. Ezért miért lettem lepontozva?
2022. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%

De akkor próbáljuk másképp: igen, belepisilek, mindig, minden nap, most is állok a vízben és csorog a pisám. El sem tudjátok képzelni micsoda megkönnyebbülés!


Kíváncsi vagyok ez fel lesz-e pontozva...

2022. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%
Én a rajtkőrül szeretek a vízbe pisálni. De ha van ugrótorony akkor meg onnan!
2022. máj. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
64%
#6 azért, mert egy medence klóros vizében igen ritkán vannak siklók. Sőt, cápa sincs.
2022. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%

9, ja így világos. Én a tavakra gondoltam.


Hát ilyen helyekre ritkán járok, de amikor ott vagyok, nem pisilek a vízbe. Valahogy nem tudnám elereszteni magam, főleg mert hering feeling van ott, ideges lennék, hogy ki érezné meg. (Még olyat is hallottam, hogy elkékül a víz, ez nem tudom mennyire kamu.)


De mondjuk nem nem szokott a pisilés téma lenni ott, a legtöbb ember az ilyen helyeken inkább az anyukákra panaszkodik akik rákennek egy flakon krémet a gyerekre, aztána gyerek a következő pillanatban ugrik a vízbe.

2022. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!