Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legrosszabb dolog amit...

Mi a legrosszabb dolog amit életedben egy másik ember ellen tettél?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 13:42
1 2
 1/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
38%
Bunkó voltam max valakivel, de az is inkább fájóan őszinte, igazából max ennyi, nem vagyok rossz ember.
2020. jún. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem az igazán rossz dolgokat félnek leírni a válaszadók, mert az erkölcscsőszök lepontoznák.
2020. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Van, akinek kikezdtem a párjával és többen is vannak, akikről a hátuk mögött csúnya dolgokat mondtam.
2020. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Megcsalás
2020. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem max. az, hogy bunkó voltam. Kétlem, hogy valaha tettem volna olyan rossz dolgot más ellen.
2020. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Nemet mondtam neki, mikor valaki rám akart támaszkodni.

Nem sok gonoszságot műveltem, de magamat meg a munkámat mindig védtem. Ő nem volt mindig kedves velem és nem kért korrekt dolgot tőlem, én meg nem akartam egy ilyen embernek segíteni a saját erőforrásaimmal. Lerázom magamról az ilyeneket, akkor is, ha tudom, hogy rajtam múlik, mi lesz velük.


Kevesen tennék meg ezt értem is.

2020. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem viszonoztam a szeretetét kellő mértékben, sőt vissza is éltem vele, majd szakítottam vele🤷

Néha voltam bunkó is, de az messze nem a legrosszabb, amit el lehet követni. Az őszinteségről nem is beszélve

2020. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
28%
Nincs ilyen és jó ember vagyok. ::))
2020. jún. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Volt egy srác, akit cikiztem, szivattam, mikor gyerekkoromban kosárlabdáztam. Azért is bánom, mert sokat voltam a másik oldalon, ezért tudom milyen.
2020. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
74%
Általános iskolában miután nem én lettem a célkereszt, bántottuk folyton az egyik osztálytársunkat. Nagyon bánom és ha visszamehetnék egyáltalán nem így viselkednék, mert tudom, hogy milyen az ha csúfolnak stb. (azóta már nem vagyok rosszba vele)
2020. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!