Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ne számítsak semmi jóra?

Ne számítsak semmi jóra?

Figyelt kérdés
25 leszek az idén, úgy érzem semmit nem értem el az életemben, pedig azt mmondták ígéretes diák voltam. Nem tudom mihez kezdjek magammal. Tanárnak(matematika-informatika) készülök/készültem már egy ideje nem tudok bejárni egyetemre, nem tudok tanulni és néha elgondolkozom azon miből fogok megélni. Nagyon szeretem a gyerekeket, tanítani is nagyon szeretek, de nagyon elszomorít az a tény, hogy lehet sosem lesz saját lakásom, önálló életem és felőröl a munka. Nincs motivációm az egyetem befejezéséhez, sem anyagi lehetőségem. Más képesítésem nincs. Nincs életkedvem, csalódtam az egész rendszerben, oktatásban, fáj, ami történik velünk. Nem tudom mihez kezdjek magammal, lassan beleőrülök a nyomásba. Mihez kezdjek így?

2022. máj. 17. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Férfi vagy nő vagy?

Mi lenne, ha átképeznéd magadat?

Grafikusnak, szoftverfejlesztőnek. Ha meg van az érzéked hozzá és szereted is csinálni, akkor sokkal többet kereshetsz, mint tanárként.

2022. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!