Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha katonaságnál felvételin...

Ha katonaságnál felvételin így indultak a dolgok, ne számítsak már semmi jóra?

Figyelt kérdés

Szóval, találkoztam a leendő társasággal, de sokkal inkább aggaszt a pszichológia teszt. Alig akartak átengedni, úgy bántak velem, mint a kutyával, azt gondoltam, felállok és otthagyom. Végül engedtek. Na, meg volt az első benyomás :D Szép. A szemem láttára egy alig 20 éves fiúnak azt mondták: ,,én magára néztem és már úgy döntöttem, nem..." De, azért ott kellett ülnie délig és még mellé, ki tudja, mit mondtak neki bent, elutasították. Én nem értem, tanult ember normálisan nem tud viselkedni?

Én most végeztem magasabb iskolában, ahol az illemtant nekünk tanulni kellett és mást. Már nevetség tárgya lettem a közegben, mivel a pszichológus úgy bánt velem, minta kutyával... Na, mármost én megemlíteném, hogy ahol én lakom, ott olyan emberek vannak, akik csak ott tudnak érvényesülni. Ahhoz képest én az ország másik részén tanultam, normális közegben. Tehát, nekem megadatott az, hogy a megyéről hallottam dolgokat, az elég volt. Most tapasztalom. Szóval a társaság elég normálatlan és durva. Kicsit elrémített, amit tapasztaltam, és szeretném megkérdezni, mit várhatok el? Kinek milyen tapasztalata volt? Hogy kell egy rafinált társasággal finoman bánni?

Köszönöm.



2020. jún. 22. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Ha tanult ember vagy, miért akarsz katona lenni?

Egyébként a kiképzés része az, hogy úgy bánnak veled, mint a kutyával.

2020. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Valahol ez is a teszt része. A seregben kiabálnak az emberrel, többször éreztetik vele, hogy egy hitvány szar, hogy a felettese körme alatti piszok többet ér, mint ő. De ez a kiképzés része, le kell építeni az egot. Akkor vagy megdicsérve, ha csak kicsit basznak le. Viszont a kiképzés után lazább, főleg ha irodista vagy más ágon vagy a honvédelmen belül. Ha a finom lelked ezt nem bírja nincs ott helyed.
2020. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Erdekes modon nalunk most kepeznek ki ujoncokat, de meg senki sem kiabalt velük.

Ez itt nem amerika, az üvöltő discoverys altisztek itt nincsenek...

2020. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19%

"Egyébként a kiképzés része az, hogy úgy bánnak veled, mint a kutyával."

Hát nem.

2020. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Próbára teszik az embert. Ne vedd rossz néven mert ez egy teszt. Katonanak csak olyan ember jelentkezzen akinek erős stabil idegrendszere es lelkivilaga van. A civil munkahelyekkel ellentetben a feladatok elintezese helyett itt parancsokat utasításokat kell végrehajtani ellentmondás nélkül. Nos ki hogy fogja fel. Aki himes tojas lelkivilagu vagy csak egyszeruen gyuloli ha iranyitjak s itt jon kepbe a /kutya módjára való bánásmód/.mert egy szabadsagszereto ember ezt igen igy fogja fel annak nem szabad erre a palyara lepnie. Katonasag szolga lelek es fejet hajtás.
2020. jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oksa. Köszönöm szépen. :) Nyilván mézes-mázoskodni fognak. Utasításról annyit, hogy korábban volt munkahelyem, szabadjára volt engedve minden. Nők cibálták majdnem egymás haját. Úgyhogy, örülök a szigornak. :)

Akkor gondolom majd a csapat is másabb lesz.

2020. jún. 22. 15:46
 7/8 A kérdező kommentje:
bocsi * nem mézes-mázoskodni
2020. jún. 22. 15:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Le írok internetes oldalt és át olvashatod a hivatalos verziót. Én úgy hallottam, hogy az első1-2 hónap húzós.

Alkalmassági vizsgálat :: A honvédség kapuja

www.hadkiegeszites.honvedseg.hu › alkalmassagi_vizs...

2013. szept. 25. - Katona akarok lenni ... Ha szerződéses katonai szolgálatra jelentkezem, akkor a 10/2015. ... laborvizsgálatok (kiemelten a drogteszt, az HIV-vizsgálat és nőknél a terhességi teszt);; belgyógyászat;; sebészet; ... Milyen minősítéseket kaphatok az alkalmassági vizsgálaton? ... Tovább a teljes címjegyzékhez » ...

Hiányzó: indul ‎| Tartalmaznia kell a következőket: indul


Bevonulás és szerződéskötés :: A honvédség kapuja

www.hadkiegeszites.honvedseg.hu › bevonulas_szszerz...

2013. szept. 25. - Az MH AA-n vagy a katonai szervezet személyügyi szervénél először leellenőrzik a ... Ha már voltam katona, milyen rendfokozatot kapok?

Hiányzó: indul ‎teszt

2020. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!