Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha a környezetembe...

Mi a teendő ha a környezetemben él egy vérbeli seggfej? Sajnálatos módon mindennap kell látnom.💀

Figyelt kérdés
Van egy személy akinek a lételeme a bunkóság, nekem meg már (a legszebben megfogalmazva) a f*szom ki van vele. Igen tudom mindenki életében elfordulnak ezek a vámpírok akik kiszívnak belőled minden életet, szóval kiváncsi vagyok ki milyen technikát alkalmaz ahhoz, hogy teljesen figyelmen kívül hagyja ezeket a szerencsecsomagokat. Én meg alapjáraton egy elég nyugodt ember vagyok és türelmes de már ott tartok, hogy pofán rugom ha mégegyszer megszólal. Egy csomoan mondtak, hogy ezt a személyt alapvetően nem is bírja senki, mert konkrétan egy farok, de aztán meg jopofizik, én nekem már frászom van tőle, és szívesen visszaszólnek neki amit már párszor meg is tettem, de igazából semmi értelme mert nincs idom meg kedvem az utána való rinyalasara.

#stroke #agyverzestfogokkapni #kellegykoteldenemmagamnak
2022. máj. 17. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Már itt is kezded?
2022. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
ignoráld
2022. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, "Kígyók öltönyben" a címe. A munkahelyi pszichopatákkal foglalkozik, akik alattomosan kiidegelik a környezetükben élőket, aztán meg törtetnek előre a karrierükben. Tartalmaz esettanulmányokat és pár hasznos tippet.

Egy másik gyöngyszem a "Nehéz főnökök, nehéz kollégák", itt viselkedési kategóriánként tárgyalják a nehéz eseteket és a technikákat az ilyen emberek ellen.


Van az a szabály, hogy ne etesd a trollt.

Etetés neki, ha visszaszólsz és aztán eljátszhatja az áldozatot.

Etetés, ha arcokat vágsz, ha megszólal, mert látja, hogy hatással van rád.

Minden visszajelzés csak őt erősíti. Foszd meg ettől.

Etetés, ha nem is téged idegel, hanem kipécézik magának valakit, akiről tudja, hogy kedveled, és tudja, hogy nekiugrasz miatta, és az elvárásainak megfelelően reagálsz.


Egyébként imádtam a tageket! #kellegykoteldenemmagamnak, mekkora már! Lopom!

2022. máj. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kerüld el.
2022. máj. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdés:

Milyen helyzetben vagy vele?

Munka? Családtag? Környezetedben él?


Alapon pedig érdemes megtanulni kiállni magadért, megvédeni magad. Nem azt mondom, húzz be neki, szavakkal is lehet olyat alkotni, hogy az illető megtanulja, veled nem teheti meg, amit.


Kell önkontroll, higgadt gondolkodás, hogy találj rajta pszichés réseket is akár.


A másokat piszkáló személyek valamit igyekeznek kompenzálni kis lelkükben.


Intelligens ember pedig ezzel tud elegánsan visszavágni,úgy hogy az illető beadja derekát.

Pl elcsendesül, leáll vagy már csak káromkodni tud, mert nem tud ellene érvelni.


Alapon pedig szelektálni, alakítani kell a környezetünket emberek terén is, ahol csak lehet.

2022. máj. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!