Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted miket hallanál...

Szerinted miket hallanál magadról, ha meglenne az a különleges képességed hogy láthatatlanul "odateleportálódsz", mikor rólad beszélnek?

Figyelt kérdés

Engem mindig is érdekelt (kíváncsiságból, nem megfelelési kényszer vagy ilyesmi), hogy mit mondanak rólam mikor nem vagyok ott. Szívesen kipróbálnám a fent leírtat, szerintem érdekes dolgokat hallanék:D

Szerinted te mit?



2021. máj. 14. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Meglepő dolgokat. Akik kedvesek veled, azok mondják a legtöbb kritikát.
2021. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki xarokat mondana, valaki meg jókat. Nagy kaland.
2021. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából semmit, mert szüleimen kívül senkit nem érdeklek, szóval senki nem beszél rólam :D
2021. máj. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor lenne buli ha mondjuk mindig széttörhetnék valamit láthatatlanul ha valaki csúnyát mond rólam :D és azt hinnék valami boszorkány vagyok.


Amúgy tudom jól hogy sokan kibeszélnek, én is ki szoktam másokat, de udvariasságból nyilván nem a képükbe mondom.

2021. máj. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját anyám olyanokat mondott már rólam, ami még a leggátlástalanabb ellenségeimnek sem jutna eszébe... Szóval tőle továbbra is erre számítanék.


A volt főnököm csupa rosszat mondott rólam, és elhanyagolhatónak nevezte a munkámat a többi kisfőnök előtt :D Bár ugyanazon alkalommal egy olyan kisfőnök pedig kiállt mellettem, akitől legkevésbé sem számítottan volna erre.


Úgyhogy egy szó, mint száz: Szerintem lennének meglepetések mindenki esetében...

2021. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

türelmetlenebb kollégáim biztos szidnak, mert lassú vagyok. (Nem áll rá úgy a kezem, nem pörög gyorsan az eszem, stb.) Ezt abból sejtem, hogy egy másik embert szidtak már előttem ugyanezekért és tudom hogy nem vagyok jobb az illetőnél.


Egyszálbelű kollégák biztos hogy kibeszélték már a túlsúlyomat, legalább egyszer ha nem többször. Ezt is egy, a fentihez hasonló beszélgetés miatt sejtem.


Nem rég megtudtam, hogy két ember, akik egymást látszólag kedvelik, valójában nem szívlelik egymást. XD Nagyon meglepő volt ezzel szembesülni. :D Ezek után bármi megtörténhet.

2021. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én nem szeretném ezeket hallani, inkább befognám a fülemet. Nagyon magamra tudom venni az ilyen dolgokat és bánt, akkor is, ha nincs igaza az illetőnek, aki mondjuk rosszakat mond rólam. Én is tudom magamról a lényeget, nem vágyok rá, hogy másoktól is halljam esetleg degradáló stílusban.
2021. máj. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg ilyesmiket:

-dicséret/pocskondizázós nevetés az öltözködési stílusom miatt

-beszéd arról, hogy túl gyerekes és álmodozó vagyok, fel kéne nőnöm, mert ebben a formában életképtelen vagyok

-lusta, miért nem takarítja a szobáját (közben meg segítek teregetni, sütni, kiviszem a szemetet, felviszem a ruhákat, hetente párszor elmosogatok, magamnak megcsinálom a vacsorát, ha megkérnek, felsöprök/leveszek cuccokat magasabb helyekről.. stb)

-lusta, nem értem, miért vannak ilyen jó jegyei, nem érdemli meg őket (pedig tanulok, max ok nem látják)

-tök jó neki, milyen vidám mindig. Vannak egyáltalán aggodalmai? Tud stresszelni? Együttérez velünk egyáltalán? (jaa, csak nem látszik rajtam, hogy mindjárt kidobom a taccsot, morog a gyomrom, belül úgy érzem magam, mint egy földrengés kb, az agyam meg össze-vissza cikázik, izzadok, remeg a lábam. Meg minden kis marhaságtól bűntudatom van😕)

-annyit fogyott és még nem hízott vissza, ugye nincs étkezési zavara, ne vigyük orvoshoz? Á, ugyan, dehogy is tök szép? De biztos ne? Nemtom🤷‍♀️

-Az a srác, aki tetszik neki, biztos meleg, mert nincs az az Isten, hogy ilyen jóban vannak és a lányunk ilyen kedves, okos... stb és még így sem kell neki (ezzel azért több pontban vitatkoznék😅)

-bármi hülyeség, amit régen csináltam

-Oltásviták (apa szerint adassam be, anya viszont ellenzi)

-Aww, olyan cukik az öccsével, látszik, mennyire szeretik egymást

-Már alig várom, hogy unokám legyen, remélem talál magának egy kedves férfit és 5-6 éven belül (Jézusom😱😱) unokázhatok majd😇

19/l, ismerem a rokonaim, mivel papírfalak vannak a házunkban, néhányat már hallottam is. 😅

2021. máj. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik része:"Ez h*e". Másik része:"Tök érdekes fazon".
2021. máj. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem majdnem megadatott ez a képesség. Csomószor toppantam be valahova úgy, hogy épp rólam beszéltek, vagy nem hallották meg, hogy mögöttük megyek, stb.

Engem nagyon sokan utálnak, szóval nem lepődtem meg soha. :D

2021. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!