Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt sikeres ember,akivel...

Van itt sikeres ember,akivel tudnék beszélni?

Figyelt kérdés

Sok tanácsot láttam,kaptam,hallottam.

Viszont bele is gondoltam,és úgy érzem hogy nem kötődöm a kételyekhez,csak érdekelne pár válasz.

Mondhatnám pl hogy akkor tanulsz mindennap,ha sikeres emberekkel veszed magad körül.

Ők tudnak új dolgokat mondani.

Ha a barátaid lúzerek,te is az leszel.

Csak nálad okosabb emberekkel vedd magad körül.



De mégis mit keres egy cégvezető tulajdonos egy kbsztt McDonalds munkás mellett egy kávézóban...

Nincs az az Isten,hogy az idejét rá pazarolja.

100 email,100 telefonhívás várja percenként.

Különben sem tud semmi olyat felmutatni,amiben ő jobb.

Jobban keresne vagy valami, talán akkor.

Mellesleg teljesen más a mentalitásuk,mégis miért fordítana időt arra a sikeres ember,hogy férfit csináljon abból a mamlaszból?

Mégis alap tanácsokon kívül mi mást mondana?


Nem mondom,hogy mindenki inkompetens,de elég sok gyere el 5000$ a belépő mesterképzés biznisz coach van,akinek ezekből a jegyekből van pénze.

Sok jó tanácsot adnak,viszont az a sablonduma hogy ne add fel nem ér 5 ezer dollárt.


Sok sok dolgot lehetne még mondani,de a kérdés adott.

Ennél sokkal szimplább lenne a beszélgetés,vagy levelezés.

Egy olyan ember válaszára vagyok kíváncsi,aki megcsinálta már.

Nem egyszer,nem kétszer,hanem sokszor.

Az biztos,hogy nem véletlen.


2022. máj. 21. 02:10
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Mi számít neked sikernek? Nekem egy szakmailag nagy nulla állás jó bérért nem siker, hanem kudarc. Másnak siker lenne...

Mi számít neked sikernek?

2022. máj. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Definiáld a sikert, talan ram illik, talan nem. Vannak aspektusok amikben sikeresnek gondolom magam. Amerikai egyetemen doktoriztam, ket cegem van, bejartam 50+ orszagot, napi 200k felett szamlazok munkat egyeniben. De vannak dolgok amikben nem vagyok sikeres.
2022. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!