Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki harmincasként, negyveneské...

Aki harmincasként, negyvenesként pályát váltott, hogyan élte meg, hogy viszonyultak hozzá a munkatársai és családja? Mennyire volt sikeres a váltás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg még huszonéves vagyok, és élvezem a mostani szakmámat. De biztos vagyok benne, hogy a jövőben emberekkel szeretnék foglalkozni, potenciálisan egészségügyi dolgozóként tudom elképzelni magamat. De igazából nem is ez a lényeg, nagy általánosságban vagyok kíváncsi arra, hogy akik ezt bevállalták ebben a korban, azok hogyan élték meg ez a helyzetet. Hogy újra az iskolapadba ültek és kvázi előről kellett mindent kezdeni, lehet, hogy az oktató még fiatalabb is volt, mint alanyunk, illetve jó eséllyel már ott volt a háttérben a család, gyerekek, hitel, felelősség. A "régi motorosok" hogyan reagáltak arra, hogy be kell tanítani egy olyan embert, akik nem a megszokott 18-25 éves korosztály. Nem volt fura érzés, hogy a kollégád veled egy idős, de neki már 10-15 éves tapasztalata van? Hogy életed meg a tanulás folyamatát ennyi idősen (én például két egyetemet végeztem és a másodiknál már éreztem, hogy kevésbé vagyok olyan simulékony, mint 18 évesen). Férj/feleség mit szólt, anyagilag hogy készültél fel a diáklétre? Ilyenekre gondolok. Minden részlet érdekel.
2021. dec. 4. 13:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszett beülni 26 évesen újra az iskolába, de sokkal nehezebben tanultam, mint régebben. Az oktatás is jó volt. Nekem tetszett. Az új munkahely is tetszik, jó döntést hoztam szerintem.
2021. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!