Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Itt tulajdonképpen abból...

Itt tulajdonképpen abból tellik emberek ideje,hogy néz egy-egy kérdést és válaszol rá? Ez kielégíti azt, aki magányos ? Engem speciel nem .Én beszélgetnék,lelkiznék .Ám rossz,hogy itt nem lehet . Fiatal nő

Figyelt kérdés

Miért nincs lehetőség egyértelműen kattintani itt olyan felületre,ahol akad aki szívesen beszélgetne csak ? Azt is megjelölve,hogy miről és kikkel,hány évesekkel.Nem társkeresésre célzok,hanem aki magányos és nincs más hely,ahol tudna beszélgetni .


Sok kérdés untat,de jó lenne beszélgetni egyebekről .



2020. máj. 14. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, én szívesen beszélgetek veled. 20F
2020. máj. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Mert ez nem társkereső oldal... Biztos van olyan is, ahol lehet beszélgetni meg "lelkizni". Ez az oldal szimplán nem erre való, és nem magányos emberek gyűjtőhelye.


A 'telik' pedig egy l.

2020. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
A 2. válaszolónak üzenem, hogy ez a sablonszöveg már nem állja meg a helyét. Az oldal megújulásával egy új kategóriát is beiktattak a fejlesztők (végre valahára!), mégpedig az Ismerkedést, ami pont arra lett kitalálva, aminek hangzik.
2020. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Ahogy a 2. irja. Ez az oldal nem erre van kitalalva, amit te akarsz.
2020. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Mi nyomja a szívedet? Én meghalgatlak
2020. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Nekem ennyiből áll. Nappalis egyetemista vagyok, munkám nincs, a kurzusok érthető módon egyszerűbbek lennek. Néha kimegyek sétálni, vagy a hobbimmal foglalkozom. Egyébként meg zabálok, kockulok, trollkodom és néha sorozatozom. Ez az én szánalmas kis életem.

20F

2020. máj. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az előző szériában korlátlanul lehetett így beszélgetni egy csepp leleményességgel, de jött a korlátozásos újítás - ami azért részben jogos is -, így vége a "paradicsomi állapotnak". Amúgy szerintem is jó lenne beszélgetni.
2020. máj. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Van ismerkedős kategória, ott lehet barátkozni. Nekem itt csak annyi a dolgom, hogy néha válaszolok kérdesekre vagy felteszek párat, de ismerkedni nem ide járok, hanem animás fórumra vagy a molyra.
2020. júl. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!