Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi gondoltok a németekről(rolu...

Mi gondoltok a németekről(rolunk)?

Figyelt kérdés
Én itt születtem, de német vagyok is német az anyanyelvem. Otthon is németül beszélünk, német tv nézünk stb. Ti magyarok mit gondoltok rólunk?

2022. máj. 24. 00:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
7%

Töketlenek felszólalni az idiokrácia ellen. De nem csak a németek, az osztrákok, belgák, németek, angolok, franciák és minden nép, aki a tömeges Közel-Kelet beimportálását hagyták. Hívjatok rasszistának vagy aminek akartok, de megnézünk egy svéd vagy belga rablásstatisztikát (és az elkövetők kultúráját/származását) mondjuk egy magyar vagy albán statisztikával szemben, ég és föld sajnos. Sajnos a tények magukért beszélnek.

Nincs bajom az iszlámmal vagy az arabokkal, otthon Allah szemében tisztelettudónak és szabálykövetőnek kell lenni. De amint kiszabadulnak a "hitetlenek" világába, azt hiszik ott nem látja őket a nagy testvér és mindent is megtehetnek büntetlenül. Főleg látva a nyugati rendőrség alkalmatlanságát, még rá is buzdítja őket, hogy ez a megfelelő viselkedés. Ez sajnos már kulturális különbség amit nem lehet áthidalni semmivel mert kis kortól kezdve úgy beléjük nevelik ezt, hogy lehetetlen jó belátásra téríteni őket, egyszerűen nem lehet "egy macskát ugatásra bírni és elhitetni vele, hogy ez a normális és természetes".

Nem vagyok Fidesz szavazó, se Mi hazánkos, jobboldalinak se igazán mondanám magam. Egyetértek a moderált liberalizmussal, de a ló túloldala taszít minden normális embert. Gondolom téged is. De addig töketlennek hívni bennetek, amíg nem lesz rendrakás. Igen, túl késő és visszafordíthatatlan a dolog ha emberi jogokat nézünk, de most sajnos el kell tőlük tekinteni ha újra normálisan akartok élni. Kitoloncolni származás alapon, ez az egyetlen megoldás. Amíg ezt nem teszitek meg, addig nem lesz változás.

2022. máj. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

9-es!


Igen, ez igaz, hogy nem mindegy, hogy hol él az ember. Szerencsés vagy, hogy ott vagy!

Berlinről, meg úgy kb a volt DDR területéről én is hallottam, hogy más ebből a szempontból, barátságosabbak sokkal, más a mentalitás, a gondolkodás is, de sajnos akkor sem az a jellemző a teljesre, ami ott van. Meg azért, úgy is könnyebb azért, ha német a párod.


Én éltem a bajoroknál is, hát az kész katasztrófa volt, most NRW-ben élek, itt jobb egy fokkal, de lényegében ugyanaz van, csak picit árnyaltabban. Legalább a nyelvet érthetőbben beszélik errefelé.


A rokonaim BW-ben laknak, hasonló tapasztalatokkal vannak, mint én itt NRW-ben. Bajoroknál jobb, de északnál rosszabb.


A férjemnek pl semmi baja a németekkel, de ő eleve úgy jött ki, hogy már tudott, otthon is kéttannyelvűbe járt.

Én úgy jöttem ki, hogy semmit nem tudtam.. ő nem találkozott igy emiatt megkülönböztetéssel, én igen.


6-7 voltam.

2022. máj. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

Nekem nincs jó tapasztalatom az itt, Magyarországon tartózkodó németekkel kapcsolatban. Nem tudom, milyenek otthon, de itt Budapesten csak harsány, közlekedés terén katasztrófa, részeges idiótákat láttam közülük, akik hajnali négykor még teli torokból úvöltözve és "énekelve" vonulnak végig az utcán. Tök mindegy, hogy nyár közepe, vagy tél van, minden évszakban, minden nap részeg, partiállat németkondák gajdolását hallgathatom egész éjszaka. A rendőrség nem foglalkozik velük.


Lehet, hogy otthon, a saját földjükön roppant szabálykövetők, de amint Magyarországra, azon belül Budapest VII. kerületére jönnek, Európa legcivilizálatlanabb bandájává válnak. És hangsúlyozom, hogy ezek mind magas, fehér bőrű, szőke hajú, kék szemű, ősárja telivér németek, semmi multikulti!


Semmi bajom nem lenne velük, ha eltakarodnának haza és hagynának minket éjjel nyugiban pihenni.

2022. máj. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Attól függetlenül ami negatívokat írtatok, az is igaz amiket a 9-es ír, bár kérdés hogy mennyire jóhiszemű.
2022. máj. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

De rühellem a nyugatiakat. Angolok, németek, franciák mind felsőbbrendűnek képzelik magukat és ezt éreztetik is velünk. Gyerekként, mikor találkoztam a Balatonra csatangolt fricc fellengzős genyókkal, akik kurvára otthon érezték magukat és úgy is viselkedtek.., de mocskosul megutáltam őket, még a vartyogásukat is. Fujj! (Akkor nyerték meg a fovi vb-t.)

Aztán a német fónök aki havonta egyszer, egy hétre járt dolgozni a gyárba. Luxus, pompa körülötte. Én meg csak dúdolom azóta is, hogy "..mióta elvágták, odalent a köldököm, azóta utálom a főnököm..".

2022. máj. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
#15: A keleti sem jobb. Csak gondolj a szerb-horvát, a szerb-albán, görög-macedón, de még akár a most aktuális orosz-ukrán ellentétre is. Mind abból ered, ami a nyugatiak esetében is: a szemétre való nacionalizmusból. Én nem azt mondom, hogy ne tiszteljük a nemzeti értékeket, csak azt, hogy bizonyos meggyőződéseink miatt ne helyezzük magunkat más nemzetek fölé, ez vonatkozik nyugatra és keletre is egyaránt.
2022. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
73%

Halkan jegyzem meg: külföldön már sokszor szégyelltem el magam,

honfitársaim viselkedése miatt. Sok a bunkó itt is ott is de az

alapkérdéshez ez nem tartozik. Talán annyiban: a bulinegyedben

lakom a hangoskodók ritkán németek.

2022. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
#16 Ja persze, most már itt van a nyakunkon a kínai, orosz, török, arab, izraeli, stb. keleti maffia, akarom mondani GAZDASÁGI ÉRDEKELTSÉG és annak felsőbbrendű arroganciája is. Ezek se különbek egy fokkal sem mint mondjuk a németek. A belső - magyar(?) - újburzsoáziáról és annak cinikus fölényeskedéséről már nem is beszélve. Csak a mieink egyenlőre még halálian mókásak, mert mikor nagyon veretni szeretnének valahol külföldön, mondjuk egy focimeccs végeredménye kapcsán, akkor mindig pofára esnek, mert szembejön velük a valóság és született lúzerként kulloghatnak haza a nagy összNEMZETi ünneplésük helyett.
2022. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
17-es, nem tudom, hogy a bulinegyed melyik részén laksz (nem is tartozik rám), de én is ott élek, csak német hordák üvöltözéseit hallom éjszakánként. Szerencsés vagy, ha hozzád ez nem jut el.
2022. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Úgy látszik a zsinagóga környékét az angolok jobban kedvelik.
2022. máj. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!