Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekvállalás kategóriában...

Gyerekvállalás kategóriában más is tapasztalta ezt? Miért történik meg?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy ha nem tetsző válasz érkezik akkor a kérdező aki vagy már terhes vagy épp babát tervez, esetleg tesztkérdés, konkrétan letámad néhány választ, amik általában tényeket közölnek amivel nincs tisztában a kérdező és emiatt borult ki, vagy lekezelőnek tartja hogy nem bíztató hangnemben válaszolt, vagy csak rossz napja van. Volt amikor tök normálisan írt válaszokra mondta a kérdező hogy mennyi bunkó van(max 3 válasz volt) pedig többször végig olvastam és mindenki normálisan válaszolt utána persze nem is reagált többet, besértődött. Többször láttam ilyet és velem is megesett mikor tényleg nem voltam bunkó, konkrét kérdésre adtam választ csak a kérdezőnek nem tetszhetett pedig semmi csúnya szó vagy lekezelés és úgy letámadott, hogy csak néztem és nem is értettem... Másokkal is előfordulnak ilyenek? Mi lehet az oka? Volt hogy tök normálisan reagált mindenki de volt mindig egy aki lehordott mindenkit oktalanul és mosolygós emojival biztatta a kérdezőt. Tisztelet a kivételnek persze! Akinek nem inge ne vegye magára. Veletek történt ilyesmi vagy láttatok ilyet?

2022. máj. 24. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak gyerekvállalás kategóriában van ez, hanem kb. mindenhol itt a gyakorin. Tök mindegy, hogy kulturáltan válaszoltál a kérdésre és igaz, amit írtál, akiknek nem tetszik, azok lepontozzák. Sajnos nem a válaszok érvényessége számít ilyenkor. De ez közismert, hogy a legtöbben jobban szeretik a megnyugtató hazugságot, mint a kellemetlen igazságot. Szerintem erről van itt szó.
2022. máj. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Minden fórumon előfordulhat ilyen, de az ellenkezője is.

Pl. valaki őszintén tanácsot, segítséget kér, és jön rogyásig a kioktatás, hogy aki nem tud 0-24 órában türelmesen mosolyogni a kisgyerekére 3 éven keresztül, az minek szül egyáltalán. Ha meg a férjjel van valami gond, akkor meg azonnal és kizárólag válásra, szakításra buzdítják.

Én néha pont a kérdezőt sajnálom, hogy idejön tanácsért, aztán 20-30 válaszból 3-4 segítő szándékú van, az összes többi tömény bunkóság.

2022. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dúlnak a hormonok (legalábbis ezt a kifogást midnenre rá lehet húzni ilyen esetben)
2022. máj. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mindenféle fórumon vannak ilyesmik de most kivételesen a gyerekvállalás kategóriát kérdeztem, most ez érdekel inkább. :)
2022. máj. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!