Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekvállalás kategóriában...

Gyerekvállalás kategóriában miért használnak olyan sok emojit?

Figyelt kérdés

Nem kioktatás, lenézés sőt nem is ez életem legnagyobb gondja mielőtt nekem esne valaki csak érdekelne, hogy másnak is feltűnt e ez a dolog.

Sokszor láttam hogy néhány témánál rettentően sok emojit szoktak használni a kismamák vagy épp gyereket tervezők de főként a már kismamák. Néha többet mint az átlagos tinik. Értem hogy ezzel könnyebb kifejezni a mondani valókat, de néha szerintem túlzásokba esnek. Egyszer láttam egy választ egy kérdésnél amiben szinte minden második szó után rakott egy emojit (nevetőset legtöbbször pedig nem találtam viccesnek a dolgot) így elég nehéz volt olvasni azt. Mondhatni kiégette a szemem tőle. A kérdést már nem találom, nehéz visszakeresni. Amikor én voltam fiatal, nem emlékszem, hogy ennyire sokszor használtunk emojit sőt én alig ha. Miért jó tele nyomni a kérdést vagy válaszokat rengeteg emojival ami néha egyáltalán nem passzol a mondandóhoz? Néha bevallom igen zavar, de hisz nem ez a legnagyobb gondom csak kíváncsi vagyok másokat is szokott e zavarni a dolog vagy mi a véleménye erről. Nem mindenhol látni de van ahol szinte telerakják az egész komment szekciót emojikkal. Általában ezeket használják:😅(ezt néha többször egy válaszban)💁😊🥺🥺😃😁(ez valamiért a legidegesítőbb nekem) És ezeket ha valaki nem olyan választ ír amiben reménykedtek de semmi bunkó nem volt benne:😊😘Direkt ebbe a kategóriába tettem, mert félek ha a gyerekvállalásba tenném ott a kismamák szétszednének.😃 Valaki érti ezt a dolgot? Úgy érzem néha csak én nem értem mi jó a rengeteg emoji használattal, nélkülük is lehet úgy mondatot alkotni hogy átjöjjenek a dolgok.



2022. ápr. 8. 15:45
 1/5 A kérdező kommentje:
És légyszi ha válaszolsz akkor mellőzzétek az emoji használatát, még ha viccnek is gondolod.
2022. ápr. 8. 15:55
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Mert annyira örülnek a terhességüknek,gondolom én.
2022. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

nem tudom, ez jó kérdés 😀😅🙂

Utálom, ha valaki sok emojit használ 😡🤬😠

Rosszul leszek tőle 🤢🤮🥵

2022. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert elborítják őket a hormonok.
2022. ápr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Mert egyszerűen minden ember más más karakterrel.
2022. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!