Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Angol erettsegi?

Angol erettsegi?

Figyelt kérdés
Iden vagyok 11.-es es elorehozott erettsegit tettem angolbol kozepszinten es le is osztalyozoztam belole . Az osztalyozoim otosek lettek azonban ugy erzem elronottam nagyon az irasbelit es azon gondolkozom hogy nem megyek be a szobelire. Ilyen esteben megprobalhatom ujra jovore 12.-ben? Ev elejen akar? Es ezt ervenytelenitik? Akinek van ezzel tapasztalata segitsen. Mert konkret valaszt erre nem talaltam sehol

2022. máj. 24. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A szóbeli rengeteget javíthat, én elmennék.


Nekem pl a töri írásbelim nem lett jó, de a szóbelinek hála a töri érettségim egy egész jeggyel javult.


Ha beszédes vagy, nem blokkolsz le, mindig ki tudod fejezni magad, jó a szókincsed, akkor menj el mindenképpen.

2022. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom de nekem na pont szamitana nagyon es annyira sokat nem huzna rajta sajnos
2022. máj. 24. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:

De pl tudnál duplázni, akkor mindegy milyen az angolod, a két legjobb eredményt nézik, duplázzák és adják hozzá az egyéb pontokat (nyelvizsga meg egyebek).


Persze az megint nás ha olyan helyre mész, ahova kell az angol, akkor nem szóltam.

2022. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kerdesre tudnal valaszol i kerlek
2022. máj. 24. 22:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen jövőre újra mehetsz, akár már az őszin is. Ha viszel egy orvosi igazolást, hogy éppen beteg voltál a szóbeli idején, akkor semmi sincs. Ha nem viszel igazolást, akkor 1-est kapsz, de a bizonyítványba nem kerül bele, mert most úgyis csak egy betétlapot kapnál, hogy leérettségiztél. A következő tanévben pedig érettségizel.

Hány pontod lett amúgy?

2022. máj. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első, azért azt hozzá kell tenni, hogy egy angol és egy történelem érettségi nem ugyan az, mivel teljesen más a pontozási rendszer. Ezáltal történelemből sokkal könnyebb felhúzni a jegyet, mint angolból, hidd el, tapasztalatból beszélek.


És kérdező igen, megpróbálhatod jövőre is, nekem is volt olyan évfolyamtársam aki tavaly novemberben nem ment el szóbelizni, majd most májusban tette le az érettségit újból a többiekkel.

2022. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
2022. máj. 30. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!