Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz a futár előtt, ha sokszor...

Gáz a futár előtt, ha sokszor küldök vissza csomagot?

Figyelt kérdés
Egyszerűen valamikor hiába rendelem a saját méretemben a ruhákat, valamikor nem passzolnak, és ilyenkor nem tudok mit csinálni, mint visszaküldeni. Tesóm szerint már hülyének néz az a futár, amiért sokszor küldök vissza csomagot.
2022. máj. 27. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Neki az a dolga. Ő ugyanúgy megkapja érte a pénzét.

2022. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%

1# tévedés :D

A lehívásért nem jár több fizu, csak a felvétekért, meg a plusz címekért.


Kérdező, ha tényleg nagyon gyakori a visszaküldés, akkor beszéld meg a futárral, hogy mondjuk csak péntekenként jöjjön hozzád, és akkor 1 körrel le tudja a új ruhák leadását, és ugyanakkor felveszi a rossz méretű ruhák dobozait is.

Jövő héten ismét 1 fix nap (de ne kedden :D). Így mindenki jól jár.


Tippelhetek? About you?

2022. máj. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen az about you. Ha pl. a h&m-ből rendelek akkor szinte mindig passzol a méret, de ha az about youról, akkor sokszor nem. Volt már olyan nem kellett ruhát visszaküldenem, de volt olyan, amikor igen sajnos. De nem hetente jön a futar, most is csak azért rendeltem onban, mert sok akciós dolgot talátam
2022. máj. 27. 13:28
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha megmérnéd magad szalagcentivel és aztán belőnéd a mérettáblázathoz, vagy pedig még egyszerűbben a passzoló ruháidhoz hasonlítanád, akkor nem kellene semmit visszaküldened.
2022. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4-es sajnos gyakran előfordul, hogy hiába méred pontosan körbe magad, nem jó a ruha méret, mert nem jól tüntetik fel a mérettáblázatban.

Te még sose hallottál ilyenről?

2022. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"sajnos gyakran előfordul, hogy hiába méred pontosan körbe magad, nem jó a ruha méret, mert nem jól tüntetik fel a mérettáblázatban."

Pont ez fordul elő velem. Hiába vagyok s-es méret, mégis volt már olyan, hogy az s-es nagyon nagy volt rám, vagy pedig kicsi, hiába mértem le magam.

2022. máj. 27. 14:53
 7/7 anonim ***** válasza:
6%

Én ezért nem rendelek ruhát, lehet hogy két hónapig küldözgetném oda-vissza. A színe is lehet más, mint a képen. Volt rá példa kollégáknál.

Elmegyek, felpróbálom, és ha jó akkor megveszem.

2022. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!