Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire idegesítene, ha az...

Mennyire idegesítene, ha az utazáskor veled szemben ülő lány konkrétan direkt nem nézne rád?

Figyelt kérdés
Férfi vagy és a veled szemben ülő rád se néz, hiába pillantasz néha rá. Másra egyébként nézett és más irányba is. Ez mennyire idegesítene téged (már ha idegesítene)? Elég hosszú útról van szó.

2022. máj. 29. 14:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Az semmi, mellőlem látványosan el szoktak ülni a nők mások szeme láttára, megalázó érzés tud lenni.
2022. máj. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
36%
Mondd csak, te ki a fene vagy, hogy elvárod, hogy mások rád nézzenek, csak mert te is rájuk nézel? Ki vagy te? Le kéne szállni a magas lóról, nem?
2022. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
#2 Te is leszállhatnál a magas lóról, én vagyok a lány…
2022. máj. 29. 14:47
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Nem zavarna, én is intro vagyok.
2022. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Metionin ***** válasza:
89%
Észre se venném. Igazából az ilyen útitársakat szeretem, nem zavarnak, lehet tőlük békében olvasni.
2022. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok.

Én tudatosan kerülöm, nehogy azt higyje, hogy még zaklatni akarom vagy valami beteg pöcs vagyok. Én nem vagyok egy jó pasi, ha az lennék bátran megtenném, de így csak kellemetlen lenne mindkettőnknek.

2022. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem nezel ra DIREKT? Mi a celja egy ilyen fajta viselkedesnek?
2022. máj. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Félénkség, szimpatikus és kellemetlen lenne a pont velem szemben ülőt bámulni.
2022. máj. 29. 15:37
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Szoval tetszik neked, de nem akarod, h tudja? Vagy nem ertem.

Nem kell bamulni, de neha rapillanthatsz azert. Ha meg egyszerre neztek egymasra, akkor meg mosolyogjal. Ennyi. Ha te is szimpatikus vagy neki, ki tudja, meg lehet beszelgetni kezdtek.

2022. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az, aki a multkor probalt megtalalni egy pasit utolag, mert nem mert ranezni egesz uton es elmulasztotta a lehetoseget?
2022. máj. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!