Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csinalnatok ezt? Miért...

Miért csinalnatok ezt? Miért viselkednek úgy egy nővel, akivel konkrétan meg egy helló se volt?

Figyelt kérdés
Pár házzal alkik mellettem igaz nem olyan régóta. Az utóbbi pár napban látványosan át néz rajtam, és még ki is kerül, hogy meg Véletlen se keljen a közelemben ennie. De még egy helló se volt, hogy azt mondjam talán bunkó voltam és még bántottam. Szomszédom valamilyen szinten,csaladias környékén lakunk szóval itt alltalaban mindenki köszön mindenkinek. N29
2022. jan. 16. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kedvel valamiért. Nekem is ilyen az egyik szomszédom. Semmi okot nem adtam rá, de mindig kitárgyal, pletykákat terjeszt stb. Úgy néz rám mint valami utolsó féregre.

Vannak ilyen emberek. Ne foglalkozz vele.

2022. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Családi házas utcában lakunk. Az utca nagy része köszönőviszonyban van egymással.

Volt egy idősebb férfi, akinek a fia ott lakik, vele köszönőviszonyban is vagyok. Az apjának is mindig köszöntem, hisz én vagyok a fiatalabb. Sose köszönt vissza. Rám nézett, kizártnak tartom, hogy ne emlékezett volna arra, hogy melyik házban lakunk, és hallgatott. Mikor ezt sokadjára csinálta, megfogadtam, többet nem köszönök neki.

Azóta se értem ezt az embert, de már nem is akarom megérteni.

2022. jan. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

A srác, Pasi 35 körüli... KB 1 éve lakik itt a lányával, de ugyan ezt műveli szinte amit írtatok.

Nem tudodm hova tenni ezt a fickót... Nem bántottam se a kuzyaim (2kistestu) vagy levegőnek néz, vagy úgy néz rám sokszor mint akit meg akarnak ölni.

Nagyon szépen köszönöm megegyszer!

2022. jan. 16. 17:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mindenki haverkodos meg kozvetlen. Van akinek megvan a haveri kore es annyi
2022. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!