Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orvoshoz barátnővel vagy...

Orvoshoz barátnővel vagy anyukával menni ciki vagy nem fiatal felnőtt korban?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de valahogy orvoshoz szeretek másodmagammal menni.
2022. jún. 1. 11:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne egy orvosnak szabadideje?

Meg miért nem válaszolhat orvos?

Szerinted a betegek a maguk baja mellett azt lesik, hogy ki jött kísérővel, és jujj de ciki?

2022. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Azért, mert az orvos valóban nem azt nézi, hogy ki kivel van. Csak érdekelt, mert elhívtam anyukám, hogy kísérjen el, pláne, hogy talán nem is vezethetek a vizsgálat után (de ez attól függ, hogy adnak-e belém anyagot, azt meg még nem tudom) és azt állítja, hogy nagyon ciki ha ő is jön. Szerintem nem az, csak kíváncsi voltam ti jártok-e valakivel.:D
2022. jún. 1. 12:13
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan vizsgálatok, például tükrözések, ahol kifejezetten kérik, hogy ha lehet ne menjen egyedül, mert nem biztos, hogy haza fog tudni menni.
2022. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Az megint más ahol KIFEJEZETTEN KÉRIK a kísérőt. Istenem, hogy lehet ennyire nem érteni a kérdést???!🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🥴🧐🧐🧐🧐🧐🧐🧐
2022. jún. 1. 12:21
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Idegbeteg tetszik-e lenni?

Még hogy fiatal felnőtt...mint egy idegbeteg 16 éves, olyan vagy, kérdező.

2022. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy lehet ilyen hülyeségen ennyire kiakadni?

Mellékes infó volt, hogy vannak helyek, amikor az orvosnak is számít.

Lehet, hogy anyukádnak ciki veled menni? Ha élőben is ilyen a stílusod, ezt még el tudom képzelni.

2022. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Imádlak, hogy felnyitottad szememim. Előtte erre még sosem gondoltam.❤
2022. jún. 1. 12:26
 18/21 A kérdező kommentje:

Nem ilyen vagyok de okos következtetés.:)


Köszönöm a válaszokat, ennyi elég is!😆

2022. jún. 1. 12:27
 19/21 anonim ***** válasza:
58%

Rehabilitációban dolgozom, mikor covid volt és kellett az osztályunk a cocidosoknak engem a nőgyógyászatra allitottak az ajtóba a hülye triage lapokat toltogetni és a mi dolgunk volt az is hogy látogató, kísérő ne menjen az ajtón túl.

Nagyon sokan jöttek anyukaval, baratnovel, a parjukkal stb.

És mikor közöltük vele hogy nem mehet csak ő akkor láttam a pánikot az arcukon.

Igen, szerintem ciki hogy szexelni elég érett valaki de arra nem hogy egyedül irassa fel a fogamzásgátlót.


Amúgy a legtöbb helyen még mindig nem engedik hogy kísérővel menj, csak indokolt esetben. És nem az az indokolt hogy kicsit ideges vagy.

2022. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!🙂
2022. jún. 1. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!