Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is nagyon szépek...

Szerintetek is nagyon szépek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés

Amikor én voltam gimnazista csaj (14 éve) ,nyeszlettek voltunk és gyerekesebb vonásokat viseltünk.

Manapság meg a fiatalok szépek, fejlettebbek, magasok. Másnak is feltűnt?


2022. jún. 4. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Tudnék mesélni.Józsi bácsi 64F
2022. jún. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem valami pedomaci vagyok hanem komolyan feltűnt már 😆
2022. jún. 4. 11:18
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Barátkozok 14 évesekkel, nem mások külsőre mint mi voltunk. Inkább hamarabb elkezdik kikenni maguk a lányok, de ez engem pont hogy taszít, mint vonz.
2022. jún. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Józsi báttyám, maga nagyon ravasz.Mint a veszett kuvasz a határban.
2022. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a mai lányok annyira egy kaptafa külsejűek, mindegyiknek hosszú barna haja van, ugyanúgy öltöznek, semmi nőies ruha, dögunalom. Mi sokkal igényesebbek voltunk fiatalon. 38N
2022. jún. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak azért tűnnek érettebbnek, mert hamarabb elkezdenek törődni a külsejükkel, sminkelnek, stb...
2022. jún. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
A mai fiatalok többsége egyre magasabb, és egyre jobban el van hízva. Nem tudom, hogy ebben mi a vonzó.
2022. jún. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg dagadt, igénytelen fiatal van, úgyhogy nem. Ha egy 13-15 éves 25-nek akar kinézni és úgy is viselkedik, az pedig kifejezetten visszataszító és tovább ront a helyzeten. Szóval a valóságot (és nem a közösségi médiát, ami távol van tőle) nézve egyáltalán nem így látom.
2022. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A mai fiatalok általában valóban korábban érnek és magasabbra nőnek, mint a régebben született generációk. Viszont a mai világban több az elhízott és a beteges fiatal, tehát semmivel nem lett jobb a helyzet.

Egyébként én mai fiatal vagyok, de későn érő gyerek voltam és nem is nőttem magasra, viszont legalább kövér és beteges sem vagyok.

2022. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Metionin ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy arcra több tini szép mint az én időmben, alakra igaz hogy magasak de elég nagy részük formátlan vagy elhízott.
2022. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!